X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trzy lata po Majdanie. Relacje Polski, Ukrainy i Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2016 18:00
W okresie wydarzeń na Majdanie Polacy udzielili wielkiego wsparcia idei Ukrainy, która powraca do Europy. Miały zrealizować się wizje polskiej emigracji, wizja Giedroycia w której Ukraina, jej wolność, jej zachodnia orientacja jest gwarantem naszego bezpieczeństwa. Czy dziś wciąż jest na to szansa?
Audio
  • Relacje Polski, Ukrainy i Unii Europejskiej 3 lata po Majdanie (Debata Jedynki)
Od lewej: Dominik Szczęsny-Kostanecki dr Adam Eberhardt i dr Andrzej Szeptycki, tyłem prowadzący audycję Michał Rachoń
Od lewej: Dominik Szczęsny-Kostanecki dr Adam Eberhardt i dr Andrzej Szeptycki, tyłem prowadzący audycję Michał RachońFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Czy jest szansa na porozumienie między środowiskami skrajnie niechętnymi sobie w Polsce i na Ukrainie? Czy pamięć o rzeź na Wołyniu ma szansę nie dzielić naszych narodów? Czym jest polski kolonializm o którym mówi część środowisk ukraińskich? Czy Ukraina jest obecnie silniejszym państwem niż trzy lata temu? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: "Debata Jedynki"

Prowadzi: Michał Rachoń

Goście: Dominik Szczęsny-Kostanecki (Kresy24.pl), dr Adam Eberhardt (dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich) i dr Andrzej Szeptycki (Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego)

Data emisji: 25.11.2016

Godzina emisji: 17.27

gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzyż Wschodni. Poseł PiS: potrafimy myśleć o przeszłości bez nienawiści

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2016 19:16
- Ustanowienie tego odznaczenia pokazuje, że Polacy potrafią myśleć o przeszłości, nawet tej najbardziej tragicznej, bez nienawiści. Nie obciążamy winą całych narodów, nie stosujemy odpowiedzialności zbiorowej - powiedział w Jedynce Michał Dworczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Walka z rosyjską propagandą. "Po drugiej stronie wyszkolona armia zasilana miliardami"

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 19:02
- Niektórzy twierdzą, że UE powinna zdać sobie sprawę ze skali rosyjskiej propagandy w Europie wcześniej, przed agresją na Ukrainie - mówiła na antenie radiowej Jedynki Beata Płomecka, korespondentka Polskiego Radia w Brukseli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historyk: ukraiński IPN niestety często zajmuje się propagandą

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2016 19:17
- Ukraińcy jeszcze nie rozliczyli się ze swoją historią, wspólne spojrzenie na historię II wojny światowej nie istnieje. Jeżeli by zapytać kogoś o Wołyń, to gdzieś na wschodzie, północy czy południu Ukrainy nikt nie będzie chciał o tym mówić - mówił na antenie radiowej Jedynki dr Wasyl Rasewycz z Ukraińskiej Akademii Nauk.
rozwiń zwiń