X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Skrót Debaty Wyszehradzkiej w Cieszynie

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2017 18:55
O historii, współczesnych relacjach, polityce międzynarodowej i lokalnego szczebla, przyszłości, szansach i zagrożeniach przed jakimi staje Grupa Wyszehradzka rozmawiano w ostania sobotę podczas międzynarodowej debaty ekspertów w Cieszynie.
Audio
  • Skrót Debaty Wyszehradzkiej, jaka odbyła się w Cieszynie 1 lipca 2017 roku (Debaty Jedynki)
Premier RP Beata Szydło (2P), premier Węgier Viktor Orban (2L), premier Czech Bohuslav Sobotka (P) i premier Słowacji Robert Fico (L) podczas uroczystości przekazania przewodnictwa w Grupie Wyszehradzkiej premierowi Węgier na Zamku Królewskim w Warszawie 19 czerwca
Premier RP Beata Szydło (2P), premier Węgier Viktor Orban (2L), premier Czech Bohuslav Sobotka (P) i premier Słowacji Robert Fico (L) podczas uroczystości przekazania przewodnictwa w Grupie Wyszehradzkiej premierowi Węgier na Zamku Królewskim w Warszawie 19 czerwcaFoto: PAP/Leszek Szymański

W Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbyła się 1 lipca debata "Współpraca w Grupie Wyszehradzkiej. Podsumowanie polskiej prezydencji". Panelistami byli politolodzy, publicyści, naukowcy i przedstawiciele samorządów, którzy m.in. podsumowali rok polskiej prezydencji w Grupie. Spotkanie poprowadził dr hab. prof. ISP PAN Adam Burakowski z Polskiego Radia, a pierwszym gościem był profesor Czaba Kiss z Uniwersytetu Warszawskiego.

W spotkaniu brali udział: Ryszard Macura - burmistrz Miasta Cieszyna, Vít Slováček - starosta Miasta Czeski Cieszyn, dr Tomáą Strážay - Slovak Foreign Policy Association, dr Vit Dostál - Association for International Affairs z Czech oraz Jakub Groszkowski z Ośrodka Studiów Wschodnich. Posłuchaj skrótu debaty.

Dodajmy, że również sobotni koncert "Lata z Radiem" na Stadionie Miejskim w Cieszynie miał wyszehradzki akcent - zaprezentowały się zespoły z Czech, Węgier, ze Słowacji i oczywiście z Polski.

(Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Dyplomacja Publiczna 2017 - komponent "Wymiar samorządowy i obywatelski polskiej polityki zagranicznej 2017".)

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Debata Międzynarodowa radiowej Jedynki: "Niemcy - czas zmian"

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 10:36
Dziś o godzinie 18.00 radiowa Jedynka zaprasza do wysłuchania debaty, której tematem będzie obecna sytuacja w Niemczech oraz relacje polsko-niemieckie.
rozwiń zwiń