X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marsz Niepodległości. Publicyści oceniają

11 listopada ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości Dla Ciebie Polsko zorganizowany w setną rocznicę odzyskania niepodległości. Wydarzenie ocenili goście Debaty Jedynki: Marcin Piasecki z "Rzeczpospolitej" oraz Marcin Wikło z tygodnika "Sieci".
Kolumna Marszu Niepodległości 11 listopada 2018 roku w Warszawie
Kolumna Marszu Niepodległości 11 listopada 2018 roku w WarszawieFoto: PAP/Leszek Szymański
O Audycji
Tytuł Marsz Niepodległości. Publicyści oceniają
Opis

- Nie wiem dlaczego niektórym stacjom telewizyjnym zależało na tym, żeby pokazać, że to były dwa marsze. Narracja była taka, że prezydent prowadził marsz, w którym były elementy faszystowskie. Mowa o tych nielicznych flagach ONR. Natomiast ja widziałem imponujący widok morza biało-czerwonych flag – ocenił Marcin Wikło.

Marcin Piasecki z Rzeczpospolitej zastanawiał się, w jaki sposób i na jak długo obchody stulecia niepodległości wpłyną na podziały w polskiej polityce i polskim społeczeństwie. – W pewnej części na pewno wpłynie. Proszę zwrócić uwagę na Polskę lokalną. Różne budynki i ulice były bardzo ładnie udekorowane i naprawdę fajnie to wyglądało. Ważne jest, żeby w Polakach pozostał nastrój niż nastrój podziału - przyznał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiał: Witold Gadowski

Goście: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita") oraz Marcin Wikło ("Sieci")

Data emisji: 12.11.2018

Godzina emisji: 17.27

abi

Playlista
Tagi
Playlista