X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak będą wyglądały nowe samorządy?

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 19:24
W najbliższych dniach odbędą się pierwsze sesje niedawno wybranych rad gmin. Jutro kończą się kadencje obecnych samorządowców, a ich następcy toczą rozmowy koalicyjne i szykują się do objęcia urzędów. Trwa "docieranie się" nowych samorządów. 
Audio
  • Jak będą wyglądały nowe samorządy? (Debata Jedynki)
Debata 15.11.2018
Debata 15.11.2018Foto: Robert Bartosewicz/Polskie Radio

- W przypadku wyborów samorządów potrzeba gry politycznej o wiele bardziej się uwydatnia i zaznacza w porównaniu z wyborami parlamentarnymi , gdzie zarówno obywatele jak i politycy myślą w kategoriach ogólnopolskich - mówi socjolog prof. Henryk Domański. - Tutaj mamy tych ośrodków wiele i one mają wymiar lokalny - dodaje.

Specjalista od marketingu politycznego Robert Stępowski ocenia, że budowanie koalicji teraz, na szczeblu lokalnym, może być wstępnym rozeznaniem tego, co będzie się działo za rok - po wyborach parlamentarnych. 

- Upolitycznienie wyborów samorządowych spowodowało, że przeniosło się to na grunt społeczny, lokalny. Przy poprzednich wyborach, sprzed 4 lat, nie było aż takiego podziału - mówi z kolei politolog Mateusz Zaremba.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.   

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiał: Henryk Szrubarz

Goście: Henryk Domański (socjolog), Mateusz Zaremba (politolog), Robert Stępowski (specjalista od marketingu politycznego)

Data emisji: 15.11.2018

Godzina emisji: 17.28

kh

 

 

  

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dr Sławomir Sowiński: następuje zmiana politycznego klimatu. To niepokojący symptom dla PiS

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 13:54
- Wyniki drugiej tury pokazują, że w pewnej części byłych miast wojewódzkich następuje zmiana pewnego politycznego klimatu. To bardzo niepokojący symptom dla polityków Prawa i Sprawiedliwości – powiedział na antenie radiowej Jedynki w audycji "W samo południe" dr Sławomir Sowiński, politolog z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
rozwiń zwiń