X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sprawa KNF. Dlaczego Leszek Czarnecki zwlekał z ujawnieniem nagrań?

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2018 18:14
Nagrania, wielkie pieniądze i rynki finansowe - z polityką w tle. Goście "Debaty Jedynki" dyskutowali o sprawie KNF.
Audio
Goście Debaty Jedynki
Goście "Debaty Jedynki"Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W ubiegłym tygodniu "Gazeta Wyborcza" napisała, opierając się między innymi na zawiadomieniu skierowanym do prokuratury, że w rozmowie z właścicielem Getin Banku Leszkiem Czarneckim, szef Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski zaoferował przychylność za około 40 milionów złotych. Leszek Czarnecki nagrał rozmowę z szefem KNF. Po ujawnieniu rozmowy Marek Chrzanowski złożył dymisję. Pojawia się pytanie, dlaczego Leszek Czarnecki czekał z ujawnieniem nagrań aż pół roku.

- Myślę, że chodziło o przebieg wydarzeń – mówił w audycji Robert Telus z PiS. – Zostało to ujawnione w momencie, kiedy było wiadomo, że firmy biznesmena spadały bardzo mocno i trzeba było się ratować – dodał.

- To gigantyczna afera, a na pewno sytuacja kryzysowa, jeśli chodzi o bezpieczeństwo polskich finansów. Wymaga nadzwyczajnych kroków i szybkiego wyjaśnienia – mówił Janusz Cichoń z PO

- Nie bądźmy naiwni – przestrzegał Grzegorz Długi z Kukiz’15. – Ten problem nie jest pozbawiony polityki, bo w tej chwili mamy takie napięcie polityczne, że wszystko jest polityczne. Ten problem ma trzy strony - stwierdził.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiał: Marek Mądrzejewski

Goście: Grzegorz Długi (Kukiz'15), Janusz Cichoń (PO) oraz Robert Telus (PiS)

Data emisji: 20.11.2018

Godzina emisji: 17.28

PAP/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W jakim kierunku zmierza polska demokracja?

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 18:20
Dlaczego nawet w obliczu tak wielkiego święta, jak stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, nie potrafimy - a przede wszystkim politycy nie potrafią - wznieść się ponad podziałami? Dlaczego Marsz Niepodległości budzi takie emocje? 
rozwiń zwiń