X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska po śmierci Pawła Adamowicza. Czego uczy nas ta tragedia?

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 18:52
Zabójstwo Pawła Adamowicza wstrząsnęło całym polskim społeczeństwem. W wielu miastach w poniedziałkowy wieczór odbywają się marsze przeciwko przemocy. Czego powinna nauczyć nas ta wielka tragedia? O tym goście "Debaty" Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"), Adrian Stankowski ("Gazeta Polska").
Audio
  • Polska po śmierci Pawła Adamowicza (Debata Jedynki)
Zdjęcie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
Zdjęcie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła AdamowiczaFoto: PAP/Paweł Supernak

Adrian Stankowski zwrócił uwagę, że atak na urzędnika państwowego stał się zarazem atakiem na państwo polskie. Jego zdaniem konieczne są nowe decyzje odnośnie ochrony funkcjonariuszy państwowych. - Agresja rodzi się ze słów, a one częstokroć przekraczają w debacie publicznej wszelką miarę. Trzeba będzie bardzo drobiazgowo wyciągnąć wnioski i podjąć decyzje. Bo rzeczywiście, sposób organizowania imprez masowych, sposób ochrony i funkcjonowanie sektora agencji ochrony dają nam poczucie ułudy bezpieczeństwa. – mówił.

du123.jpg
Prezydent ogłosi żałobę narodową po śmierci Pawła Adamowicza

Zdaniem Marcina Piaseckiego, Polacy mają przed sobą test dojrzałości. - Po pierwsze władza jest zobowiązana i ciążą na niej obowiązki rozliczenia w każdym wymiarze tego, co się stało na dodatek w taki sposób, by opozycja nie miała cienia wątpliwości, że coś jest ukrywane. Z drugiej strony opozycja też stoi przed wielkim testem, by nie wykorzystywać tej sytuacji politycznie i nie dzielić dodatkowo społeczeństwa – powiedział.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiała: Witold Gadowski

Goście: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"), Adrian Stankowski ("Gazeta Polska")

Data emisji: 14.01.2019

Godzina emisji: 17.28

abi


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Świat polityki wyraża żal i wspomina Pawła Adamowicza

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 18:00
Przedstawiciele wszystkich stron sceny politycznej przekazują na Twitterze kondolencje rodzinie zmarłego prezydenta Gdańska. Paweł Adamowicz, zaatakowany wczoraj przez nożownika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zmarł w szpitalu uniwersyteckim w Gdańsku. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzydniowa żałoba w Warszawie, kondolencje prezydentów miast po śmierci Pawła Adamowicza

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 18:24
Prezydenci wielu polskich miast, m.in. Warszawy, Gdyni, Katowic, Łodzi wyrażają żal i smutek po śmierci Pawła Adamowicza. Warszawa uczci pamięć zmarłego prezydenta trzydniową żałobą w dniach 15-17 stycznia.
rozwiń zwiń