X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rolnicy protestują. Czy Agrounia oznacza początek nowej partii?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 19:31
W Warszawie przed Pałacem Prezydenckim miał miejsce protest, w którym udział wzięli zarówno rolnicy jak i konsumenci. Liderem protestu jest Michał Kołodziejczyk nazywany "młodym Lepperem”. 
Audio
  • Goście "Debaty Jedynki" w rozmowie o proteście rolników. (Debata Jedynki/Jedynka)
Protest rolników (Debata JedynkiJedynka)
Protest rolników (Debata Jedynki/Jedynka)Foto: PAP/Paweł Supernak

Czy po proteście możemy stwierdzić, że w naszym kraju rozpoczęło się „powstanie chłopskie”? - Michał Kołodziejczyk prowadzi bardzo ciekawą politykę w mediach społecznościowych, a poza wirtualnym światem próbuje naśladować Andrzeja Leppera. Uważam, że nastały inne czasy a wraz z nimi - inne problemy. Nie rozumiem dlaczego lider protestu jest porównywany do Leppera, który w przeszłości dokonał wielu istotnych reform dla rolników - twierdzi Mikołaj Wójcik z Faktu.

Czy protest faktycznie narobił wiele zamieszania w stolicy? - Jeśli protest był zapowiadany jako bomba polityczna, to muszę przyznać, że w rzeczywistości nie wstrząsnął Warszawą. Liczba protestujących nie była powalająca, wbrew wcześniejszym prognozom. Kreowanie Michała Kołodziejczyka jako „nowego Leppera” to tylko i wyłącznie zasługa mediów - mówi dziennikarz Karol Gac.

Postulaty lidera protestu mają wnieść takie reformy w kraju jak chociażby obrona rynku rolnego i ograniczenie przewozu produktów rolnych z zagranicy. Czy założenia Michała Kołodziejczyka przyniosą dobre zmiany dla rolników? Czy możemy mówić o powstawaniu nowej partii? 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiał: Krzysztof Grzesiowski

Goście: Jacek Liziniewicz (Gazeta Polska), Mikołaj Wójcik (Fakt), Karol Gac (Do Rzeczy)

Data emisji: 6.02.2019

Godzina emisji: 17.26

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Protest służb mundurowych. "Niech Donald Tusk spełni swoje obietnice"

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2015 09:01
- Funkcjonariusze mundurowi mogą pikietować i protestować, ale nie mają prawa do strajku - mówił w "Sygnałach dnia" wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów Tomasz Krzemieński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julian Wróbel z OZZL o sytuacji w służbie zdrowia: mamy dosyć

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2016 08:28
- Patrząc wstecz na działania wszystkich ministrów zdrowia i rządu, myślę, że tego protestu nie dało się uniknąć. To już jest taki duży poziom frustracji i niezadowolenia, że przyszedł moment kiedy wszyscy chcą powiedzieć dosyć. Nie pamiętam w historii ostatnich 15 lat takiego pospolitego ruszenia - powiedział w "Sygnałach dnia" Julian Wróbel, przedstawiciel Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy.
rozwiń zwiń