X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Expose Jacka Czaputowicza. Jakie są priorytety polskiej dyplomacji?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 19:57
Sejm przyjął informację szefa MSZ Jacka Czaputowicza o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w 2019 r. Jej odrzucenia chcieli posłowie opozycji. 
Audio
  • Expose szefa MSZ - Jacka Czaputowicza (Debata Jedynki)
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz przed wystąpieniem w Sejmie
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz przed wystąpieniem w SejmieFoto: PAP/Leszek Szymański

Informacji szefa MSZ o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w 2019 r. wysłuchali w czwartek w Sejmie prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, parlamentarzyści, korpus dyplomatyczny w tym - ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher. Expose ministra trwało około dwóch godzin. Zadeklarował, że Polska będzie działać na rzecz odbudowy zaufania obywateli do instytucji UE. Według niego obecnie zagrożenia dla projektu europejskiego płyną m.in. ze strony ruchów populistycznych, tak z lewej, jak i z prawej strony sceny politycznej. Zaznaczył, że są one objawem kryzysu, z którym boryka się Unia, a nie jego przyczyną. 

Goście "Debaty Jedynki": Jacek Żalek (Porozumienie), Marcin Święcicki (PO), Andrzej Sadowski (z Centrum im. A. Smitha) oraz Grzegorz Długi (Kukiz'15) dyskutowali na tematy poruszone przez szefa MSZ w expose. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiał: Grzegorz Jankowski

Goście: Jacek Żalek (Porozumienie), Marcin Święcicki (PO), Andrzej Sadowski (z Centrum im. A. Smitha), Grzegorz Długi (Kukiz'15)

Data emisji: 14.03.2019

Godzina emisji: 18.05

IAR/K.A

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Mazurek: temat LGBT został wywołany przez dzisiejszą opozycję

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 15:33
- Temat LGBT został wywołany przez dzisiejszą opozycję, przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego; przypisywanie tematu PiS czy wywoływania tematu przez PiS jest niedorzeczne i śmieszne - powiedziała w środę w Sejmie rzeczniczka PiS, wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef MSZ o polityce zagranicznej w Sejmie. "Polska stawiana jest innym za przykład"

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 17:30
Szef MSZ Jacek Czaputowicz przedstawił w Sejmie informację o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w 2019 r. Expose wysłuchali prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, parlamentarzyści, korpus dyplomatyczny w tym ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Debata Dnia". Exposé ministra spraw zagranicznych

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 20:57
– Bardzo jasno, jak na dyplomatę, minister Czaputowicz powiedział, że jeśli byłby wybór, bo istnieją sprzeczne interesy Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej, to naszym celem jest jedność transatlantycka. To zasadnicze stanowisko – ocenił exposé szefa resortu spraw zagranicznych publicysta Robert Tekieli.
rozwiń zwiń