J. Krajewski o "taśmach Neumanna": pokaz cynizmu i hipokryzji PO

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 19:15
- Platforma Obywatelska ma bardzo poważny problem jeśli chodzi o własny program czy wiarygodność. To jest kwestia hipokryzji i cynizmu polityków PO - powiedział Jarosław Krajewski (PiS) w radiowej Jedynce, odnosząc się do taśm, które opublikowała TVP Info.
Audio
  • J. Krajewski: Platformie Obywatelskiej nic nie wychodzi oprócz taśm (Debata Jedynki)
Szef klubu PO-KO Sławomir Neumann w Sejmie
Szef klubu PO-KO Sławomir Neumann w SejmieFoto: PAP/Leszek Szymański

"To są ku...wa trudne decyzje, to nie są mili goście. Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje ku...wicy i zęby go bolą, ale to są tego typu wybory" - mówił Sławomir Neumann na opublikowanych nagraniach. Politycy skomentowali na antenie Jedynki wypowiedzi polityka opozycji.

1200_Neumann_PAP.jpg
"Platforma w pigułce", "czysta hipokryzja". Internauci komentują "taśmy Neumanna"

- Ja chciałbym powiedzieć, że z tą dymisją Sławomira Neumanna to jest tak, że jest to dymisja pozorna - kadencja Sejmu w zasadzie się skończyła. Ta sytuacja z dymisją to zabieg PR-owy. Z praktycznego punktu widzenia nie jest to zakończenie działalności - na kilka dni przed wygaśnięciem stanowiska rezygnacja z niego to nie jest żadne bohaterstwo - mówił Piotr Kusznieruk. - W związku z tym co się dzieje ostatnio w Platformie Obywatelskiej, zmieni się bardzo wiele - podkreślił polityk SLD.

Jarosław Krajewski (PiS) zwrócił uwagę na to, że "Platformie Obywatelskiej nic nie wychodzi oprócz taśm". - Wychodzą kulisy pracy, kulisy zasad obowiązujących w PO. Platforma Obywatelska ma bardzo poważny problem jeśli chodzi o własny program czy wiarygodność. To jest kwestia hipokryzji i cynizmu polityków PO - zaznaczył polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Debata Jedynki"
Prowadzi: Michał Rachoń
Goście: Jarosław Krajewski (PiS), Piotr Kusznieruk (SLD)
Data emisji: 07.10.2019
Godzina emisji: 18.08

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

S. Nitras o "aferze taśmowej Neumanna": nie podpisałbym się pod tymi słowami

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 11:10
- Byłem zarumieniony, przyznaję, kiedy słuchałem tego języka i tego wyostrzenia sądów - powiedział w TOK FM Sławomir Nitras. - Ja się pod tymi słowami podpisać nie mogę, nie tylko pod stylem, ale i treścią - dodał polityk Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grażyna Szabelska (PiS): obnażona została demoralizacja polityków PO

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 14:46
- Istotą polityki jest troska o państwo. Narracja Platformy Obywatelskiej odsłania negatywny obraz działaczy tej partii. Będzie to miało przełożenie na decyzje wyborców - powiedziała Grażyna Szabelska z Prawa i Sprawiedliwości. - Do polityki powinni trafiać ludzie sumienia, o określonym szkielecie moralnym i systemie wartości, dojrzali emocjonalnie - dodała kandydatka w wyborach do Sejmu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Biedroń o "taśmach Neumanna": jaki koń jest, każdy widzi

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 18:00
Robert Biedroń odpowiedział na pytania ws. kolejnych taśm opublikowanych przez TVP Info, na których b. szef klubu parlamentarnego PO-KO wspomina m.in. lidera Wiosny. - Znęcanie się nad Platformą Obywatelską nie przystoi po weekendowej konwencji KO - stwierdził polityk.
rozwiń zwiń