X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wotum nieufności wobec rządu. "Konsekwencja PiS wywołuje szalone reakcje opozycji"

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2017 13:24
PO w piątek przedstawiła wniosek o wyrażenie przez Sejm wotum nieufności wobec rządu premier Beaty Szydło. Jako kandydat na nowego premiera wskazany został we wniosku szef Platformy Grzegorz Schetyna. O sprawie mówili goście audycji "Tydzień kontra tydzień".
Audio
  • Małgorzata Gosiewska, Andrzej Czerwiński i Tomasz Rzymkowski o wotum nieufności wobec rządu (Tydzień kontra tydzień/Jedynka)
Grzegorz Schetyna
Grzegorz SchetynaFoto: PAP/Tytus Żmijewski

Andrzej Czerwiński (PO) tłumaczył, że zachowanie rządu jest niepoważne. Jak mówił, świadczy o tym głosowanie na przewodniczącego Rady Europejskiej i wynik 27:1. - Trudno byłoby nie podjąć opozycji tej rękawicy i nie podyskutować o faktach. Mam nadzieję, że to konstruktywne wotum nieufności będzie miało skutek i rządzący choć trochę się zreflektują - podkreślił polityk.

Małgorzata Gosiewska (PiS) mówiła z kolei, że na merytoryczną dyskusję PiS jest zawsze otwarty, ale widząc wcześniejsze zachowanie opozycji można przypuszczać, że takowej nie będzie. Zdaniem posłanki PiS, to z rozmów z Polakami powstał projekt, który jest konsekwentnie wdrażany. - Ta konsekwencja wywołuje takie szalone reakcje opozycji - dodała.

Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15) nazwał działania PO "hucpą". Gość Jedynki podkreślił, że arytmetyka jest nie do przeskoczenia, a PiS dysponuje większością głosów w Sejmie. Jego zdaniem, Platforma przez swoje działania chce przede wszystkim zdeklasować Nowoczesną. - Nasz klub najprawdopodobniej wstrzyma się od głosu, na pewno nie będziemy głosowali na Grzegorza Schetynę - zaznaczył polityk Kukiz'15.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Tydzień kontra tydzień

Prowadzili: Krzysztof Grzesiowski

Goście: Małgorzata Gosiewska (PiS), Andrzej Czerwiński (PO), Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15)

Data emisji: 19.03.2017

Godzina emisji: 12.12

mr/ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wotum nieufności wobec rządu. Co chce osiągnąć PO?

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 19:03
PO przedstawiła wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Kandydatem partii na premiera będzie przewodniczący tego ugrupowania Grzegorz Schetyna. Na razie wiadomo, że wniosku nie poprze PiS. Pozostałe kluby jeszcze nie podjęły decyzji.
rozwiń zwiń