X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Komentarze polityków

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2019 13:00
Trwa 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach kwestuje blisko 120 tysięcy wolontariuszy, wydrukowano także 35 milionów samoprzylepnych serduszek. W tym roku za pieniądze ze zbiórki fundacja zakupi najnowocześniejszy sprzęt dla 50 specjalistycznych szpitali dziecięcych. O tym wydarzeniu mówili w audycji "Tydzień kontra tydzień" Daniel Milewski (PiS) i Czesław Mroczek (PO).
Audio
  • Daniel Milewski (PiS) i Czesław Mroczek (PO) o 27. finale WOŚP (Tydzień kontra tydzień / Jedynka)
27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Foto: PAP / Paweł Supernak

- Zawsze warto pomagać, każda okazja jest dobra i każdej trzeba się chwytać - mówi Daniel Milewski z PiS. - To nie jest tylko dzieło Wielkiej Orkiestry, to są działania Caritas i wielu innych inicjatyw. Jeżeli chodzi o pomoc, Orkiestra jest rzeczywiście wielka, choć jest to ledwie promil tego, co przeznaczamy w budżecie na służbę zdrowia. Natomiast w szczególności chciałem podziękować wszystkim tym, którzy włączają się w tę akcję - dodaje.

- Widziałem wielu wolontariuszy, którzy działają w kiepskich warunkach pogodowych. Orkiestra to jest wielka akcja społeczna, gdzie ludzie zjednoczeni działają na rzecz dobrego celu - opowiada Czesław Mroczek z PO. - To jest piękna szkoła dla wszystkich młodych ludzi. Mamy tak mało takich pięknych akcji, które nas łączą - mówi.

W audycji także o wizycie Matteo Salviniego w Warszawie, jawności zarobków w NBP, zagrożeniu strajkiem nauczycieli oraz skoordynowanym odstrzale dzików. Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania.

***

Tytuł audycji: Tydzień kontra tydzień

Prowadził: Marek Mądrzejewski

Reportaż: Patryk Michalski  

Goście: Daniel Milewski (PiS) i Czesław Mroczek (PO)

Data emisji: 13.01.2019

Godzina emisji: 12.10

kwh/mr

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Politycy komentują przemówienia liderów podczas konwencji PiS

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 13:23
W sobotę odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Podczas niej prezes partii Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki podkreślali, że PiS udowodniło, iż realizuje wyborcze obietnice. W audycji "Tydzień kontra tydzień" zaproszeni posłowie odnieśli się do tych słów i dyskutowali, czy obóz rządzący faktycznie zrobił to, co zapowiedział.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ustawa w sprawie cen prądu. Spór między PiS a PO w tej kwestii "pozorny"

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2018 13:30
Prezydent Andrzej Duda podpisał znowelizowaną ustawę w sprawie cen prądu, która zakłada m.in. obniżenie akcyzy na energię elektryczną. Uprzednie głosowanie w parlamencie nad nowelizacją sprawiło, że rozgorzał spór między rządem a opozycją w sprawie polityki energetycznej rządu. To, jak ona w Polsce wygląda, ocenili w audycji "Tydzień kontra tydzień" profesorowie Henryk Domański z Polskiej Akademii Nauk i Kazimierz Kik z Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza maraton wyborczy. "To będzie wielka kampania"

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2019 13:00
Ten rok upłynie pod znakiem kampanii wyborczej. W maju czekają nas wybory do Parlamentu Europejskiego, a jesienią do Sejmu i Senatu. Do nadchodzącego maratonu wyborczego w audycji "Tydzień kontra tydzień" odnieśli się: Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15), Daniel Milewski (PiS) oraz Marcin Święcicki (PO).
rozwiń zwiń