X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agata Buzek: odmienność służy ludziom

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2015 19:00
- Rozdzielam wiarę od duchowości, bo niekoniecznie muszą być tożsame - opowiada Agata Buzek, która była gościem specjalnej audycji Jedynki.
Audio
  • Agata Buzek: odmienność służy ludziom (Audycja specjalna/Jedynka)
Agata Buzek ma na swoim koncie m.in. nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni za główną rolę w filmie Rewers
Agata Buzek ma na swoim koncie m.in. nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni za główną rolę w filmie RewersFoto: TVP/PAP/Jan Bogacz

- Jakiś głębszy rozwój i jakaś sfera w nas - nie tylko skoncentrowana na przeżyciu, na dniu dzisiejszym, na sprawach materialnych - jest ważna. Umożliwia nam relacje z ludźmi. Przydatna jest także w mojej pracy, bo umożliwia relacje z widzem, chęć zrozumienia go, empatii - tłumaczyła aktorka.
Jej zdaniem, życie w różnorodności, konfrontowanie się z odmiennością służy ludziom. - Powoduje, że na odmienność będziemy otwarci albo przynajmniej będziemy się ją starali zrozumieć - dodaje.

Jak wygląda ekumenizm w rodzinie Agaty Buzek? Czy w teatrze forma jest równie ważna jak treść? Jakie są najważniejsze role filmowe aktorki? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Audycja specjalna
Autor: Wojciech Urban
Gość: Agata Buzek (aktorka, modelka)
Data emisji: 4.06.2015
Godzina emisji: 14.11

mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dorota Kędzierzawska: mam poczucie, że w tym, co robię, jestem szczera

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2014 09:54
- Nie staram się robić żadnych kroków pod publiczkę, tylko opowiadać to, co mnie frapuje, męczy, dręczy albo cieszy - mówiła w Jedynce reżyserka i scenarzystka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Wierzbicki: teatr bez widza nie istnieje

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2014 23:08
- Jeśli aktorzy mówią, że grają dla widza to radziłbym uważać. Bo tak naprawdę grają dla siebie, żeby zaspokoić własne ambicje - mówi aktor Maciej Wierzbicki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zofia Wichłacz - od Ogniska Machulskich do trudnych tematów

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2015 21:49
- Mam to zboczenie zawodowe i gdy oglądam film najważniejszy jest dla mnie aktor. To niezwykłe, jak niektórzy są prawdziwi i autentyczni w tym, jak grają - mówi Zofia Wichłacz.
rozwiń zwiń