Świąteczne wspomnienia Moniki i Roberta Gawlińskich

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2016 14:00
W pierwszym dniu Bożego Narodzenia spotkaliśmy się z Robertem Gawlińskim, twórcą i liderem zespołu Wilki oraz z jego żoną Moniką, która jest menedżerką grupy.
Audio
  • Monika i Robert Gawlińscy o świątecznych tradycjach i przywiązaniu do rodziny (Jedynka)
Robert i Monika Gawlińscy
Robert i Monika GawlińscyFoto: PAP/Stach Leszczyński

Małżeństwo w rozmowie z Wojciechem Urbanem podzieliło się swoimi świątecznymi wspomnieniami. - Dla mnie świąteczny czas to powrót do dzieciństwa. To wtedy najbardziej przeżywa się Święta, poszukiwanie prezentów, rodzinne spotkania. Z tym okresem kojarzy mi się zapach pomarańczy i mandarynek, na co dzień nieosiągalnych - mówiła Monika.

Robert Gawliński przyznał, że jego zdaniem oprawa Bożego Narodzenia "została chyba stworzona specjalnie z myślą o dzieciach". - Pamiętam te Święta, kiedy jeszcze żyli moi dziadkowie, zjeżdżała się cała rodzina, to było takie wspaniałe zwieńczenie całego roku - mówił.

Artysta opowiada też o swoim dziadku-wynalazcy oraz o synu i jego rówieśnikach, od których - zdaniem muzyka - dojrzali ludzie mogą się wiele nauczyć.

***

Prowadzi: Wojciech Urban

Goście: Monika i Robert Gawlińscy (menedżerka i lider zespołu Wilki)

Data emisji: 25.12.2016

Godzina emisji: 12.12

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Robert Gawliński o nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2016 14:54
Wokalista zespołu Wilki opowie w Trójce o płycie zatytułowanej "Przez dziewczyny", która właśnie ukazała się na rynku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Boże Narodzenie 2016 w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 11:41
Program 1 Polskiego Radia zaprasza do wspólnego przeżycia  Świąt Bożego Narodzenia pod hasłem "NAJWAŻNIEJSZE URODZINY ŚWIATA". Od 24 do 26 grudnia po godzinie 20.00 superprodukcja audio w oparciu o Ewangelie św. Jana, św. Łukasza i św. Mateusza, a także księgę Psalmów. Wystąpią w niej m.in. Krystyna Janda, Piotr Fronczewski, Małgorzata Kożuchowska. Psalm zaśpiewa Stanisław Sojka. Reżyseria – Krzysztof Czeczot. W tych dniach usłyszymy też na antenie nową oprawę świąteczną skomponowaną przez Agatę Steczkowską.
rozwiń zwiń