Janów Podlaski. Kolejna aukcja Pride of Poland

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2017 16:30
Trwa kolejna edycja najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w świecie koni arabskich. Program 1 Polskiego Radia - patron medialny imprezy, obszernie relacjonuje to wyjątkowe wydarzenie.
Audio
  • Wiceprezes Agencji Nieruchomości Rolnych Witold Strobel zaprasza na Święto Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim (Agrofakty/Jedynka)
  • Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Relacje z Janowa Podlaskiego i Michałowa (W samo południe/Jedynka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/acceptphoto

48. Aukcja Pride of Poland to niepowtarzalna okazja do wzbogacenia hodowli o najcenniejsze okazy koni arabskich czystej krwi z najznamienitszych i najbardziej utytułowanych linii i rodów. Wysokiej klasy konie arabskie uczestniczące w aukcji, mają na swoim koncie najwięcej osiągnięć pokazowych, pochodzą ze stadnin państwowych Janów Podlaski, Michałów i Białka oraz stadnin prywatnych. Gwarancją wysokiej jakości koni oferowanych podczas aukcji jest nie tylko długoletnia tradycja hodowli, ale również olbrzymia pasja hodowców.

Na antenie Radiowej Jedynki pojawiają się audycje i relacje z tego wyjątkowego święta. Na pierwsze relacje z wydarzenia zaprosiliśmy już w piątek (11.08). W sobotę (12.08) nadaliśmy reportaż z wystawy Aleksandra Ziemiańczyka. W niedzielę (13.08) temat ten poruszyliśmy w magazynie "W samo południe" - materiały przygotowała Aleksandra Tycner. Podsumowanie imprezy w radiowej Jedynce w poniedziałek (14.08) w "Sygnałach dnia" w godz. 6.00 - 9.00.

Święto Konia Arabskiego odbywa się w Janowie Podlaskim w dniach 11-14 sierpnia, a w Białce i Michałowie - 15 sierpnia.

***

ac/ag/mg

Czytaj także

Pride of Poland: katalog koni już gotowy

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2017 20:53
Katalog koni arabskich wystawionych na sprzedaż na aukcję główną Pride of Poland oraz Letnią Aukcję Summer Sale w Janowie Podlaskim jest już gotowy. Za przygotowanie wydawnictwa odpowiadała stadnina koni w Michałowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święto Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim coraz bliżej. Na aukcje trafi ponad 50 koni

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2017 12:35
Od 11 do 14 sierpnia potrwa tegoroczne Święto Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jeździeckie tradycje w rodzinie Anny Powierzy

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2017 13:03
- Moi rodzice panicznie bali się koni. Robili wszystko, żebym nie jeździła konno, a zajęła się innymi sportami - opowiada aktorka.
rozwiń zwiń