X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Dla Marysi" - Dorota Boniecka-Górny

28 września odbyła się ogólnoradiowa akcja "Po uśmiech Marysi", podczas której zorganizowana została zbiórka pieniędzy na leczenie w Meksyku córki naszego kolegi radiowego. 
Marysia
MarysiaFoto: PR
O Audycji

Pod koniec lipca tego roku zdiagnozowano u Marysi guza mózgu. W ramach tej akcji udało się zebrać brakujące pieniądze na leczenie, a dzieci z różnych przedszkoli przygotowały dla Marysi rysunki, które przekazane zostały jej 26 października.

W reportażu o tym, co i dlaczego dzieci narysowały dla Marysi, jak przebiega jej leczenie. A także jak i  gdzie Marysia z rodzicami będą spędzać święta, czy śpiewają kolędy, czy jest już napisany list do Mikołaja… 

***

Tytuł audycji: "Reportaż w Jedynce"

Tytuł reportażu: "Dla Marysi" 

Autor reportażu: Dorota Boniecka-Górny

Data emisji: 18.12.2018

Godzina emisji: 21.09

kh

Playlista