U2 - absolutny numer "One" dla naszych słuchaczy!

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2014 22:00
Piosenka "One" legendarnego irlandzkiego zespołu U2 na dobre zadomowiła się na pierwszym miejscu listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". To już piąty raz z rzędu, gdy Bono i spółka otwierają nasze notowanie!
Koncert zespołu U2 w Gelsenkirchen
Koncert zespołu U2 w GelsenkirchenFoto: Wikipedia, lic. CC/SteBo

W październiku do sprzedaży trafił najnowszy, 13. już album U2 pt. "Songs of Innocence". To jednak nie (jeszcze?) żadna piosenka z tego krążka podbiła serca słuchaczy Jedynki, tylko wielki hit sprzed lat - piosenka "One" (1991).

Silną pozycję w najnowszym notowaniu listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" mają też polscy artyści. Na miejscu drugim znalazła się Anna Jantar z piosenką "Mój, tylko mój", a dalej Marek Jackowski, który śpiewa o tym, że "W życiu trzeba zawsze wolnym być".

Najnowsze zestawienie listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" >>>

Losy kolejnego notowania są w Państwa rękach. Zachęcamy do głosowania na stronie www.ppr1. polskieradio .pl . Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71 151 , poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

''

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"One" U2 ciągle numerem 1. Najnowsze Notowanie PPR1

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2014 22:01
Według głosowania, które przeprowadziła firma Sony, "One" znalazło się na 5. pozycji wśród przebojów wszech czasów. Na liście Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki piosenka irlandzkiej grupy drugi tydzień okupuje miejsce pierwsze.
rozwiń zwiń