Majka Jeżowska: Pharrell Williams jest muzycznym fenomenem

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2015 21:58
Jego piosenka "Happy" poruszyła miliony serc i dała radość ludziom pod każdą szerokością geograficzną. - Pokaż mi drugi taki utwór ostatniej dekady. Nie ma czegoś takiego - mówiła Majka Jeżowska.
Audio
  • Majka Jeżowska o muzyce swojego życia (Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki)
Majka Jeżowska komponuje i śpiewa nie tylko dla dzieci
Majka Jeżowska komponuje i śpiewa nie tylko dla dzieciFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Zdaniem piosenkarki, siła tego utworu wynika z jego prostoty, choć nie jest on łatwy do zagrania. - Jest prosty w przekazie, ma proste słowa, a jednocześnie rytm i tempo tak działają na nasz obieg, że nie ma osoby, która by się przy nim nie poderwała - tłumaczyła Jeżowska w rozmowie ze Zbigniewem Krajewskim.

Jeżowska zapewniała, że widziała, jak przebój Pharrella Williams działa na ludzi. - Wiem też jak działa na mnie. Żebym nie wiem jak bardzo była zmęczona i smutna, zrywam się przy nim na nogi, zaczynam tańczyć i śpiewać - powiedziała w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki".

Majka Jeżowska podkreśliła, że podobnie reagują jej znajomi, dzieci i osoby starsze. - Hasło "Happy" i ta muzyka jest idealna na karnawał do tańca i kontemplacji nad swoim życiem - dodała artystka. Jej zdaniem, jeszcze długo będziemy wszyscy szczęśliwi słuchając piosenki "Happy".

***

Tytuł audycji : Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki

Prowadził: Zbigniew Krajewski

Gość: Majka Jeżowska

Data emisji: 07.02.2015

Godzina emisji : 20.20

Czytaj także

Majka Jeżowska: nie jestem królową piosenki dziecięcej

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 16:07
- Piosenkę można nazwać dziecięcą, gdy jest wykonywana przez dzieci. Ja już dzieckiem dawno nie jestem, śpiewam natomiast piosenki dla najmłodszych - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń