Doda: "Sens" to piosenka pełna ukrytych symboli

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2017 12:36
- W teledysku jestem motylem. Kryją się pod tym ukryte znaczenia i cieszę się, że fani mają pozostawiony margines na własną interpretację. Za każdym razem jest ona bardzo zaskakująca - mówi w radiowej Jedynce Doda.
Audio
  • Doda o singlu "Sens" zespołu Virgin i swoich ulubionych piosenkach innych artystów (Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki)
- Lubię metamorfozy - mówi Doda
- Lubię metamorfozy - mówi DodaFoto: Kajetan Tłokowski/Polskie Radio

Doda W moim życiu zagrałam już ponad 1200 koncertów

Na początku maja premierę miał teledysk do singla "Sens", który promuję płytę "Choni" zespołu Virgin. - Jestem bardzo zadowolona z efektu naszej pracy. Wiem, że moim fani również są zachwyceni tym obrazem. Ciężko jest wciąż zaskakiwać po tylu latach kariery i kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu teledyskach, które nagrałam w swoim życiu, a mimo to za każdym razem mi się udaje - przekonuje Doda.

Dlaczego artystka, będąc nastolatką, przerwała dobrze zapowiadająca się karierę lekkoatletki? Którą piosenkę Piwnicy pod Baranami zna na pamięć i traktuje jako życiowy drogowskaz? Jak wyglądała jej współpraca z Kasią Nosowską nad piosenką "Lazarium"? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Przeboje przyjaciół radiowej Jedynki

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Doda (piosenkarka)

Data emisji: 6.05.2017

Godzina emisji: 20.14

pg/kd

Czytaj także

Doda: ludzie w ogóle mnie nie znają

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 20:00
- Wizerunek, który sprzedaję w mediach różni się od tego, co jest w czterech ścianach mojego domu, co zna rodzina i przyjaciele. To dobrze - mówi Dorota Rabczewska.
rozwiń zwiń