Goya: nie chcemy się ścigać z młodymi

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2019 10:27
Magdalena Wójcik, wokalista zespołu Goya, w "Przebojach przyjaciół" opowiedziała jak współpracuje się z "największymi gwiazdami", o czym będzie nowa płyta "Meandry" i jakie marzenie udało jej się spełnić.
Audio
  • Rozmowa z Magdaleną Wójcik, zespołem HLA oraz przedstawienie listy przebojów radiowej Jedynki (Przeboje przyjaciół radiowej Jedynki)
Magda Wójcik
Magda WójcikFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Prowadzący audycję przypomniał, że zespół Goya kojarzony jest przede wszystkim z soundtrackiem do polskiego filmu z 2006 roku "Tylko mnie kochaj". Od tamtego czasu Magdalena Wójcik może pochwalić się współpracą z takimi artystami, jak skrzypek Nigel Kennedy, czy piosenkarka Martyna Jakubowicz - Takie współprace uświadomiły mi, że najwięksi artyści są najskromniejsi i mają w sobie najwięcej pokory - powiedziała wokalistka zespołu Goya.

Magdalena Wójcik zapowiedziała w audycji swoją najnowszą płytę "Meandry", która ma ukazać się w sprzedaży we wrześniu. Powstał już singiel "Rzeka", który promuje płytę. - Nie chcemy muzycznie ścigać się z młodymi, ale mogę powiedzieć, że "Meandry" będą bardzo miłe dla ucha - przyznała artystka, podkreślając, że album będzie łączył ze sobą kilka gatunków muzycznych.W audycji także rozmowa z zespołem HLA, czyli lekarze-rockowi muzycy, którzy propagują na koncertach ideę polskiej transplantologii. Ponadto 351. notowanie Jedynkowej listy przebojów.

Z jakim swoim największym idolem z dzieciństwa zaśpiewała Magdalena Wójcik? O czym jest singiel "Rzeka"? 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: "Przeboje przyjaciół radiowej Jedynki"

Prowadził: Zbigniew Krajewski

Gość: Magdalena Wójcik (wokalistka zespołu Goya)

Data emisji: 22.06.2019

Godzina emisji: 16.13

K.A/kh


Czytaj także

Anna Wyszkoni: Kora zaufała mi, że dobrze wykonam ten utwór

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 16:25
Anna Wyszkoni w radiowej Jedynce opowiedziała o tym, jak wyglądała współpraca z Korą (Olgą Jackowską) i Markiem Jackowskim. Posłuchaliśmy jej nowego utworu "Księżyc nad Juratą". Czego we współpracy z duetem Jackowskich bała się najbardziej? O czym jest jej nowa piosenka?
rozwiń zwiń