Słowenia - Polska w el. ME 2020. Transmisja w radiowej Jedynce!

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 15:52
W Ljubljanie piąty mecz grupy G w eliminacjach do piłkarskich Mistrzostw Europy 2020 Słowenia - Polska. Biało-czerwoni grają o kolejne trzy punkty, które mogą przybliżyć nas do turnieju finałowego Mistrzostw Europy. Zapraszamy do kibicowania razem z radiową Jedynką! 
W czerwcu Polska pokonał Izrael 4:0. Czy nasza reprezentacja zwycięży także Słowenię?
W czerwcu Polska pokonał Izrael 4:0. Czy nasza reprezentacja zwycięży także Słowenię?Foto: Piotr Nowak / PAP

>>> Słowenia - Polska - RELACJA 

Ponadto możemy pobić rekord kolejnych zwycięstw, meczów bez porażki, spotkań bez straconej bramki i ze strzelonym golem.

***

Transmisja w Programie Pierwszym Polskiego Radia w piątek (06.09) od godz. 20.40. Spotkanie relacjonują Andrzej Janisz i Tomasz Kowalczyk.   

DS/ag

Czytaj także

El. Euro 2020. Robert Lewandowski dla Polskiego Radia: nie mamy komfortu, mamy 12 punktów, ale te nic nam nie dadzą

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 19:10
- W dzisiejszej piłce nie ma czegoś takiego jak komfort, nie można tak do tego podchodzić. Mamy 12 punktów, które nic nam nie dadzą. Potrzebujemy większej zdobyczy punktowej i mam nadzieję, że ten pierwszy krok zrobimy w meczu ze Słowenią - powiedział kapitan reprezentacji Polski w rozmowie z Polskim Radiem tuż przed meczem ze Słowenią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

El. Euro 2020: wrócił słoweński koszmar. Polska przegrała w Lublanie

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 07:34
Reprezentacja Polski przegrała pierwszy mecz w eliminacjach do mistrzostw Europy. Po serii czterech zwycięstw, lepsi od biało-czerwonych okazali się Słoweńcy, którzy wygrali po bramkach Aljaza Struny i Andraża Sporara. 
rozwiń zwiń