Studio S-13. Wicelider z Gliwic da radę Lechii?

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2020 10:57
Piast Gliwice walczy o wicemistrzostwo Polski, natomiast Lechia Gdańsk marzy o tym, żeby zakończyć sezon na podium piłkarskiej Ekstraklasy. Dziś przekonamy się, która drużyna będzie bliżej osiągnięcia upragnionego celu. Studio S-13 o godz.18.00 zaprasza na kolejną transmisję z boisk polskiej Ekstraklasy.
Jeżeli Lechia myśli jeszcze o walce o podium, musi wygrać z Piastem
Jeżeli Lechia myśli jeszcze o walce o podium, musi wygrać z PiastemFoto: Marcin Bielecki / PAP

Kolejną rundę zmagań grupy mistrzowskiej będą komentować: Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski. Natomiast gospodarzem tej legendarnej audycji będzie Andrzej Janisz.

- Dla mnie to kwintesencja radia. Być wszędzie, być szybko, informować pierwszy. Trzeba mieć taki nerw emocji, trzeba temu kibicowi troszeczkę coś podmalować. To nie jest konfabulacja, to jest pewnego rodzaju wyostrzenie konturów. Myślę, że dzięki temu radio jest tak fascynujące, jeśli chodzi o wyobraźnię - mówi Andrzej Janisz o Studiu S-13.

Po 31. kolejkach Piast Gliwice zajmuje 2. miejsce w tabeli, z kolei punkt mniej ma Lech Poznań. Znajdująca się na 7. pozycji Lechia Gdańsk traci 7 oczek do wicelidera z Gliwic. Czy po dzisiejszym meczu gdańszczanie zmniejszą dystans do Piasta czy może jednak to Piast jeszcze bardziej powiększy przewagę punktową? Przekonamy się wieczorem.

***

Na transmisję meczu Piast Gliwice - Lechia Gdańsk w ramach Studia S-13 zapraszamy w środę (24.06) od godz. 18.00.

DS

Zobacz więcej na temat: Andrzej Janisz