Łukasz Zagrobelny "Dotrę do Ciebie"

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 17:15
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 13 lutego w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Łukasz Zagrobelny. Okładka singla Dotrę do Ciebie
Łukasz Zagrobelny. Okładka singla "Dotrę do Ciebie" Foto: mat. promocyjne

Czwartkowa Piosenka Dnia Jedynki to zupełnie nowy utwór Łukasza Zagrobelnego.
Od premiery ostatniego studyjnego albumu Łukasza "Ja tu zostaję" mijają dwa lata. Album przyniósł przeboje "U mnie maj",  czy "Ja tu zostaję", zebrał świetne recenzje i został doceniony zarówno przez dziennikarzy (Super Nagroda Programu 1 Polskiego Radia na Festiwalu Opolskim) jak i słuchaczy (status Złotej Płyty).

Łukasz Zagrobelny bohaterem "Tygodnia z Gwiazdą" Lata z Radiem

">>Dotrę do Ciebie<< to kontynuacja mojej drogi muzycznej, którą obrałem podczas nagrywania albumu "Ja tu zostaję". Jest więc oldskulowo, rytmicznie, z lekką domieszką nowoczesności. Tekst Karoliny Kozak mówi o tym - z lekkim przymrużeniem oka - ile czasami trzeba przejść, ilu przeciwnościom losu stawić czoła, aby w końcu dotrzeć do tej najważniejszej osoby w życiu. A w głębi duszy mam nadzieję, że tym utworem ponownie dotrę do serc moich fanów i słuchaczy." - mówi Łukasz Zagrobelny o nowym singlu

Czytaj także

Zagrobelny: tego co ja nie przeżyje pilot, lekarz, prawnik

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2013 12:07
- Mam nadzieję, że marzeń starczy mi do późnej starości, bo chyba nie ma nic gorszego, niż obudzić się i stwierdzić "Łukasz, wszystko zrealizowałeś. I co dalej?" - tak o swojej muzycznej drodze i wspinaniu się na osobisty Mount Everest Łukasz Zagrobelny opowiadał w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny: Opole było moim bojowym chrztem

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 08:08
- Brałem udział w wielu festiwalach, ale atmosfera w Opolu jest wyjątkowa i niepowtarzalna. To jest kultowe miejsce dla polskiej piosenki - powiedział w Muzycznej Jedynce wokalista Łukasz Zagrobelny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny nie miał łatwo jako Alojzy Bąbel

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2013 21:30
- W musicalu "Akademia Pana Kleksa" miałem taką scenę, gdy wybiegałem na widownię i uciekałem ze szkatułką doktora Paj-Chi-Wo, a dzieciaki podstawiały mi nogi i kilka razy leżałem jak długi - wspominał w Jedynce Łukasz Zagrobelny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny mógł pracować na poczcie

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 05:08
Mało kto wie, że Łukasz Zagrobelny ukończył technikum ekonomiczne o profilu telekomunikacyjnym, specjalność - eksploatacja pocztowa. Nigdy jednak nie pracował w zawodzie.
rozwiń zwiń