Piosenka dnia Jedynki. Justyna Steczkowska "Terra"

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 8 maja w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Piosenka dnia Jedynki. Justyna Steczkowska Terra
Foto: mat. promocyjne

Czwartkowa Piosenka Dnia Jedynki to zapowiedź najnowszego albumu artystki.

/
"Myślę, że 2014 to przełomowy rok dla mnie w muzyce – zdradza Justyna Steczkowska. Mój pierwszy singiel z tej płyty, która ma ukazać się jesienią tego roku, ma swoją siłę. Tekst Kasi Nosowskiej jest dokładnym odzwierciedleniem tego, co opowiedziałam dźwiękami. Kiedy przeczytałam go po raz pierwszy, nie mogłam uwierzyć, że muzyka tak doskonale zjednoczyła naszą myśl. To utwór dla wszystkich tych – dodaje wokalistka, którzy potrafili wyjść poza ramy    myślenia "tu i teraz"  i bez strachu spojrzeć poza horyzont."
"Terra jest bramą do mojej  najnowszej płyty - wita Was całym swym muzycznym bogactwem i mam nadzieję, że nie pozostawi nikogo obojętnym…"
(mat. promocyjne/asz)

 

Czytaj także

Justyna Steczkowska i żarty posypane erotycznym pieprzem

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2013 15:55
- Jest ogrom publiczności, która wymaga od muzyków nie tylko przebojów i huku, ale inteligencji, wzruszeń, poczucia, że jest po to, by pomagać w samodzielnym myśleniu. A Kabaret Starszych Panów był takiej idei absolutnym orędownikiem - w Jedynce piosenkarka opowiedziała o niezwykłym spektaklu i kołysankach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Justyna Steczkowska i Placido Domingo razem w hołdzie Janowi Pawłowi II

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2014 12:52
- Zazwyczaj się nie denerwuję, choć małe zmartwienia pojawiają się, gdy spoczywa na mnie odpowiedzialność wykonania czegoś na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że anioły będą mi pomagały - mówiła w Jedynce Justyna Steczkowska przed niedzielnym koncertem "Placido Domingo live in Poznań”.
rozwiń zwiń