X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piosenka dnia Jedynki. Queen & Michael Jackson "There Must Be More To Life Than This"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 29 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Queen. Od lewej: John Deacon, Freddie Mercury, Brian May i Roger Taylor
Queen. Od lewej: John Deacon, Freddie Mercury, Brian May i Roger Taylor Foto: Wikimedia Commons/domena publiczna

Piosenka Dnia Jedynki pochodzi z fascynującego, nowego albumu – "Queen Forever", który zostanie wydany 10 listopada.
Płyta zawiera długo wyczekiwany wspólny utwór Queen i Michaela Jacksona, wcześniej niedokończony utwór Mercury’ego z Queen “Let Me In Your Heart Again” z sesji nagraniowej do albumu "The Works" oraz  fantastyczną, nową wersję pierwszego, solowego hitu Freddiego "Love Kills".
Pozostała część kompilacji zawiera przeboje Queen i nowe interpretacje dobrze znanych piosenek. Brian May opisuje wydawnictwo jako "materiał, który osobiście zebraliśmy razem i reprezentuje bardziej naszą drogę na szczyt niż same wielkie hity." Kolekcja została precyzyjnie stworzona przez samego Briana Maya i Rogera Taylora. Utwory są ze sobą połączone i pokazują kolekcję ponadczasowych piosenek miłosnych Queen.
W tym roku, na konferencji prasowej promującej północnoamerykańską trasę Queen z Adamem Lambertem, May powiedział: "Okazało się, że mamy trochę więcej piosenek, niż na początku myśleliśmy. Nad kilkoma z nich właśnie pracujemy. Freddie brzmi tak świeżo, jakby to było wczoraj."
Czerpiąc między innymi z progresywnego rocka, muzyki gospel, akustycznych ballad i rock’n’rolla w stylu Elvisa piosenki Queen pokazują różnorodność zespołu w latach 70. W kolejnych dekadach zespół porzucił wszystkie zasady, próbując funku, hard rocka, soulu czy pure popu. Nie sposób ich było jednak pomylić z żadnym innym zespołem.
"Queen Forever" jest okazją do pokazania ekskluzywnych, nowych nagrań,  jak również hołdem dla niezwykłych osiągnięć Johna Deacona, Briana Maya, Rogera Taylora oraz wspaniałego Freddiego Mercury’ego, którego talent możemy podziwiać na nowo na premierowych nagraniach.

(

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mercury, Disney, U2 - nie tylko oni związali się z operą

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2014 19:00
Kiedy Barcelona została wybrana na gospodarza letnich igrzysk olimpijskich, o napisanie przewodniej piosenki poproszony został lider grupy Queen Freddie Mercury. Do współpracy zaprosił pochodzącą z tego miasta sopranistkę Montserrat Caballé.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy koncertów legend - szokują, zachwycają, przełamują tabu

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2014 13:00
Nie każdy świetny muzyk staje się legendą. Niektórzy wchodzą na scenę, przez kilka lat błyszczą na niej, by wkrótce świat o nich zapomniał. Beatlesi, Janis Joplin, Abba, czy Czesław Niemen to artyści którzy podczas koncertów przełamywali społeczne konwenanse, i także dlatego wciąż są słuchani i zdobywają nowych fanów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Renata Przemyk "Kłamiesz"

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 19 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Jessie Ware "Tough love"

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 17:58
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek 23 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Prince "Breakdown"

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 24 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Kombii "Za sobą"

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 25 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. ZAZ "Paris sera toujours Paris"

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 26 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń