X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Margaret & Pamela Stone "Santa Claus is Coming To Town" - posłuchaj piosenki

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 17:15
Utwór "Santa Claus is Coming To Town" pochodzi z płyty z kolędami, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę domu dziecka w Odporyszowie. W poniedziałek był on Piosenką dnia Jedynki.
Audio
  • Margaret & Pamela Stone "Santa Claus is Coming To Town" (Jedynka)
Podopieczni Stowarzyszenia SIEMACHA biorą udział w nagrywaniu teledysku do płyty Siemacha po kolędzie
Podopieczni Stowarzyszenia SIEMACHA biorą udział w nagrywaniu teledysku do płyty "Siemacha po kolędzie"Foto: Stowarzyszenie Siemacha

"Siemacha po kolędzie" to projekt, w który zaangażowali się młodzi wykonawcy. Zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy w duetach z utalentowanymi wychowankami Stowarzyszenia SIEMACHA. W projekcie wzięli udział i patronują mu ponadto między innymi: kard. Franciszek Macharski – przyjaciel i "ambasador" SIEMACHY od 1993 roku, Członek Honorowy Stowarzyszenia, którzy nagrał na płytę refleksję świąteczną - "Nowość Bożego Narodzenia" oraz ONZ Polska. Honorowy patronat nad albumem objął wieloletni przyjaciel SIEMACHY – Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.
Na płycie usłyszymy między innymi: Margaret, Pamelę Stone, Rafała Brzozowskiego  – wokalistę, w którego zespole gra jeden z wychowanków SIEMACHY, Honoratę Skarbek, Kasię Popowską, Marcina Kindlę, Marię Niklińską, Adiego Kowalskiego i Sarsę Markiewicz.
Wychowankowie SIEMACHY to młodzi ludzie, w wieku od 12 do 18 lat, którzy na co dzień spędzają wiele czasu w pracowniach muzycznych prowadzonych przez stowarzyszenie. Właśnie tam, korzystając z możliwości kontaktu z rówieśnikami oraz udziału w bezpłatnych warsztatach, rozwijają swoje umiejętności wokalne i instrumentalne. Wielu z nich marzy o profesjonalnej karierze muzycznej, a niektórzy grają w amatorskich zespołach. Wychowankowie pochodzą z różnych miast i różnych środowisk – niektórzy z nich zmagają się z problemami materialnymi, a inni pokonują ograniczenia o charakterze psychologicznym, społecznym czy emocjonalnym. Bez względu na powód, dla którego korzystają z bezpłatnej oferty placówek SIEMACHY, łączy ich chęć tworzenia pozytywnej społeczności młodych ludzi i rozwijania swoich talentów. Ich występy muzyczne są stałym elementem wszystkich uroczystości stowarzyszenia.

(Magic Records/asz)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Band Aid 30 "Do They Know It’s Christmas" - posłuchaj Piosenki dnia Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2014 17:10
"Do They Know It’s Christmas" to kolejna wersja świątecznego przeboju z 1984 roku nagranego przez Band Aid na rzecz pomocy ofiarom klęski głodu w Etiopii. W piątek 5 grudnia utwór był Piosenką dnia Jedynk
rozwiń zwiń