Piosenka dnia Jedynki. Paul McCartney "Hope For The Future"

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2014 17:15
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 24 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Piosenka dnia Jedynki. Paul McCartney Hope For The Future
Foto: Oli Gill/Wikipedia

Trudno wyobrazić sobie większy muzyczny prezent niż nowa piosenka Paula McCartneya. I to tuż przed świętami! Piosenka dnia Jedynki, to nowe wyzwanie dla McCartneya – napisanie piosenki do gry komputerowej.

Napisał niezliczoną ilość przebojów, utworów orkiestrowych, wydawał także albumy z muzyką elektroniczną i filmową zachwycając świat swoją muzyką. Wymieniany w Księdze Guinnessa jako Najbardziej Popularny Kompozytor na świecie i Artysta Wszechczasów…. Sir Paul McCartney - dodał jeszcze jedną pozycję do oszałamiającej listy swoich sukcesów.

We wrześniu 2014, pojawiła się na rynku jedna z najbardziej oczekiwanych gier video tego roku - Destiny. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rozrywkowej tego roku.  Wyprodukowana przez studio Bungie, które ma na swoim koncie produkcję Call of Duty, nowa gra Destiny ma zrewolucjonizować świat gier komputerowych.

Sukces rynkowy i rozmach tego przedsięwzięcia podkreśla dodatkowo fakt, że sam Paul McCartney skomponował piosenkę pojawiającą się w zakończeniu gry zatytułowaną Hope For The Future, a także wziął udział w przygotowywaniu ścieżki dźwiękowej.

12 stycznia 2015 nagranie pojawi się w sprzedaży na płycie winylowej!

mat.promocyjne, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Olly Murs "Can’t Say No" - posłuchaj Piosenki Dnia

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2014 17:05
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 18 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olek Klepacz "Zwykły mały cud" - posłuchaj Piosenki dnia

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2014 17:10
"Dziś nawet zima traci swą moc, śnieżki radosny nadają ton" - śpiewają dziennikarze Radia Kielce, którzy po raz drugi nagrali świąteczny utwór. W pastorałce "Zwykły mały cud" towarzyszy im Olek Klepacz. Utwór był w piątek Piosenką dnia Jedynki.
rozwiń zwiń