Madonna powraca. Posłuchaj "Ghosttown"!

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2015 17:10
Wtorkowa Piosenka dnia Jedynki pochodzi z nowego albumu Madonny zatytułowanego "Rebel Heart". Po trzech latach wokalistka, autorka tekstów i producentka powraca z nowymi piosenkami.
Audio
Madonna
MadonnaFoto: mat. promocyjne Universal Music Poland

Jak zwykle w przypadku Madonny zaczęło się od skandalu – materiał nowej płyty wyciekł kilka miesięcy przed premierą, a mimo to "Rebel Heart" już na dwa miesiące przed premierą dotarł na szczyt notowań w 46 krajach! Artystka pozostaje zatem niekwestionowaną królową rekordów współczesnej muzyki pop.
Materiał Madonny nagrywany był w Nowym Jorku, Los Angeles i Londynie przy udziale m.in. takich producentów jak Diplo, Kanye West, Blood Diamonds czy DJ Dahi. Na płycie usłyszymy też udzielających się wokalnie Nicki Minaj i… Mike’a Tysona.
Piosenka dnia Jedynki "Ghosttown", to klasyczna popowa ballada, której współautorką jest sama artystka: - Siedzieliśmy razem w pokoju, kiedy zagrali mi te akordy. Zawsze potem zastanawiamy się o czym może być taki utwór. O czym chcemy napisać? I to jest o zniszczonym, zdewastowanym mieście. Wiecie o co mi chodzi, miasto po Armagedonie, zburzone budynki, ruiny, wciąż unoszący się dym, zagłada. I tylko kilkoro ludzi, którzy ocaleli i zastanawiają się co mają dalej robić. Nie mogą dać sobie nic prócz miłości. Nic ponadto, tylko miłość.
Madonna promuje swój album na koncertach, jednak mimo zaplanowanej trasy w Europie Środkowej pod koniec 2015 r., na razie na liście występów nie ma Polski.
mat. promocyjne Universal Music Poland/asz

Czytaj także

Jerzy Mamcarz śpiewa o tym, że jest "Zbyt późno"

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 17:10
Czwartkowa Piosenka dnia Jedynki zapowiada album artysty zatytułowany "Romans na łyżworolkach", który ukaże się pod koniec kwietnia tego roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

2TM2, 3 "Eli Eli Lamma Sabahtani". Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2015 17:10
Piątkowa Piosenka dnia Jedynki pochodzi z najnowszej płyty zespołu zatytułowanej "Źródło". Na nowy album studyjny zespół kazał czekać 7 lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rebecca Ferguson "Get Happy" - hołd dla Billie Holiday

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2015 14:21
Piosenka dnia Jedynki pochodzi z trzeciego albumu brytyjskiej wokalistki Rebeki Ferguson "Lady Sings The Blues".
rozwiń zwiń