NaVi "Nie wiem gdzie jestem"

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2015 17:10
Zespół NaVi jest doskonale znany słuchaczom radiowej Jedynki. Wszak utwory takie jak "Siedem żyć" czy "Wyjście nr 3" były Piosenkami dnia Jedynki. Teraz prezentujemy kolejne nagranie NaVi, nowy singiel "Nie wiem, gdzie jestem".
Audio
  • NaVi "Nie wiem gdzie jestem" (Piosenka dnia Jedynki)
Zespół NaVi
Zespół NaViFoto: materiały prasowe

Ta piosenka to melodyjna propozycja aranżem odwołująca się do amerykańskich produkcji pop‘owo-rock‘owo-country’owych. Styl rzadko wykorzystywany w polskiej muzyce rozrywkowej, ale bardzo popularny za Oceanem.

Twórcy piosenki: Michał Grymuza, Paweł Poszytek, Mateusz Michalik i Marek Gryziecki, są przekonani, że ze względu na lekkość, melodyjność i rytmiczność, tego typu twórczość znajdzie wielu odbiorców w naszym kraju.

Przypomnijmy, że zespół NaVi powstał w 2010 roku. Muzycy pochodzą z Mazowsza i ze Śląska. W 2013 r. ukazała się ich debiutancka płyta "Siedem żyć". Taki sam tytuł nosił pierwszy singiel promujący to wydawnictwo. Warto przypomnieć, że przy debiucie z grupą współpracował znakomity muzyk Michał Grymuza - To dla nas ogromny zaszczyt. W procesie twórczym artysta jest bardzo blisko z tym co robi. Zawsze fajnie jeśli ktoś o wiele bardziej doświadczony może na to spojrzeć z boku, wyrazić swoje sugestie i pomóc - powiedział gitarzysta NaVi Andrzej Olewiński.

A jednocześnie muzycy przyznają, że liczą na sukces i marzy im się wielki przebój. - To chyba marzenie każdego zespołu, żeby skomponować taki utwór, który podoba się ludziom. Bardzo trudno jest trafić w gust każdego człowieka. Jeżeli jednak skomponujemy piosenkę, która broni się w radiu i ludzie będą chcieli jej słuchać, to będzie to największym wyróżnieniem.

materiały promocyjne/pg

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Selah Sue "Reason" - posłuchaj piosenki

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2015 17:10
Piosenka Dnia Jedynki to tytułowy utwór z najnowszej płyty belgijskiej artystki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lost Frequencies "Are You With Me" - posłuchaj

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 14:12
Piosenka dnia Jedynki to pokaz wyobraźni i inwencji muzycznej artysty, który ukrywa się pod pseudonimem Lost Frequencies.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sławek Bieniek "W sercu szukaj zmian" - posłuchaj

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 17:10
Wokalista - autor tekstów zainspirowany muzyką pop, rock, będący pod wpływem twórczości artystów młodego pokolenia takich jak James Morrison, Jason Mraz, Daniel Powter, Leon Jackson czy James Blunt - prezentuje nowe nagranie.
rozwiń zwiń