Feel "Twoje włosy rozwiał wiatr"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 14:00
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 25 maja w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Feel tworzą: Łukasz Kożuch (klawisze), Michał Nowak (gitara basowa) i Michał Opaliński (perkusja) i Piotr Kupicha
Feel tworzą: Łukasz Kożuch (klawisze), Michał Nowak (gitara basowa) i Michał Opaliński (perkusja) i Piotr KupichaFoto: mat.promocyjne

Piosenka Dnia Jedynki zapowiada czwartą płytę studyjną grupy z Katowic. Album nie ma jeszcze tytułu, ale w sprzedaży ma pojawić się jesienią. Piotr Kupicha już wcześniej zapowiadał, że nad piosenkami będzie pracował z artystami reprezentującymi różne stylistyki muzyczne.
Feel to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów minionej dekady. Powstał w 2005 roku w Katowicach z inicjatywy wokalisty, gitarzysty, kompozytora i producenta Piotra Kupichy. Laureat między innymi Fryderyka, MTV Europe Music Awards, Superjedynek, Telekamer, zwycięzca festiwalu w Sopocie. Debiutancka płyta Feel – "Feel" uzyskała status diamentowej za sprzedaż ponad 150 tys. egzemplarzy. Album "Feel 2" pokrył się platyną, a "Feel 3" złotem.

Największe przeboje grupy to "A gdy jest już ciemno" i "Jak anioła głos". Poza Piotrem Kupichą Feel tworzą: Łukasz Kożuch (klawisze), Michał Nowak (gitara basowa) i Michał Opaliński (perkusja).

mat.promocyjne, tj

Zobacz więcej na temat: Feel Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Feel wraca z nową płytą. Premiera jesienią

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 15:51
- Wbrew powiedzeniu "daj dwa-trzy utwory, a resztę albumu jakoś się zapełni", wszystkie piosenki będą dobre - zapewniał w "Muzycznej Jedynce" wokalista zespołu Feel.
rozwiń zwiń