Anna Wyszkoni, Michał Bajor "Ja kocham, ty kochasz"

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 08:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 28 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Fragment okładki singla Ja kocham, ty kochasz
Fragment okładki singla "Ja kocham, ty kochasz"Foto: mat.promocyjne

Piosenka Dnia Jedynki zapowiada nowy albumu Michała Bajora zatytułowany "Moja miłość".

To jego 19. płyta i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. To zbiór najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, by wymienić tylko "Prześliczną wiolonczelistkę", "Odkryjemy miłość nieznaną" czy "Och życie kocham cię nad życie".

Na płycie pojawią się także dwie nowe piosenki, napisane specjalnie dla artysty przez Wojciecha Młynarskiego. Wśród nich dzisiejsza Piosenka Dnia zaśpiewana w wyjątkowym duecie - z Anną Wyszkoni. To duża satysfakcja pracować z artystką tak umuzykalnioną, skromną, a jednocześnie pełną pomysłów i zapału – opowiada Michał Bajor.

Wokalistka również nie kryje swojego zadowolenia: Współpraca z Michałem Bajorem to dla mnie ogromny zaszczyt. Jeszcze dwa lata temu choćby wspólne wyjście na scenę było tylko w sferze moich marzeń. To, że śpiewam z Michałem na Jego płycie jest dla mnie wyjątkowym przeżyciem artystycznym. Michał ma niepowtarzalny urok, styl i klasę, nie tylko na scenie, ale i w życiu. Jego muzyczna wrażliwość porusza mnie i fascynuje. Cieszę się, że poprzez nasz muzyczny duet stałam się chociaż małą częścią jego artystycznego świata. 

mat.promocyjne, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Anna Wyszkoni "Na cześć wariata"

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 19 maja w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń