Krzysztof Kiljański "Addio pomidory"

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2015 07:54
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 11 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Audio
  • Krzysztof Kiljański i The New Warsaw Trio "Addio pomidory"
Krzysztof Kiljański i New Warsaw Trio
Krzysztof Kiljański i New Warsaw TrioFoto: mat. promocyjne

Piątkowa Piosenka Dnia zapowiada najnowszy album Krzysztofa Kiljańskiego i The New Warsaw Trio zatytułowany "Przybora".

Album został nagrany z okazji setnej rocznicy urodzin jednego z najważniejszych polskich poetów i pisarzy XX wieku - Jeremiego Przybory.

W starannie wyselekcjonowanym repertuarze nie zabraknie nastrojowych ballad, takich jak: "Na całej połaci śnieg", czy współczesnych interpretacji satyrycznych piosenek "Na ryby", "Bo we mnie jest sex", "Addio pomidory", czy "Tanie dranie".

Będzie to Kiljański, jakiego słuchacze jeszcze nie znali, który tym razem ukaże swoje muzyczne oblicze w znakomitych aranżacjach i interpretacjach zaskakujących świeżością, elegancją,  ale i dowcipem oraz lekkością wykonania.

(materiały prasowe/Borzym Music Polska/ag)

Czytaj także

Krzysztof Krawczyk " Pamiętam Ciebie z tamtych lat"

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek 8 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Don Henley "Take a picture of this"

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 08:10
Środowa Piosenka dnia Jedynki zapowiada najnowszy solowy album Don Henleya, amerykańskiego muzyka związanego niegdyś z grupą The Eagles.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Gąssowski "Normalnie o tej porze"

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 08:15
Czwartkowa Piosenka dnia Jedynki pochodzi z albumu "Albo Inaczej" gdzie sześcioro uznanych polskich wokalistów zmierzyło się z legendarnymi hip - hopowymi tekstami takich wykonawców jak Peja, Pezet, Łona, Tede, Eldo czy Kaliber 44.
rozwiń zwiń