X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czerwone Gitary "Historia jednej znajomości"

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 08:10
Piosenka dnia Jedynki pochodzi z koncertowej płyty zatytułowanej "Czerwone Gitary Symfonicznie – w hołdzie Krzysztofowi Klenczonowi z okazji 50 - lecia istnienia zespołu".
Fragment okłaki płyty Czerwone Gitary Symfonicznie  w hołdzie Krzysztofowi Klenczonowi z okazji 50 - lecia istnienia zespołu.
Fragment okłaki płyty "Czerwone Gitary Symfonicznie – w hołdzie Krzysztofowi Klenczonowi z okazji 50 - lecia istnienia zespołu".Foto: mat. promocyjne

Czerwone Gitary - zespół - legenda, którego twórczość łączy pokolenia - oddają hołd swojemu przyjacielowi i założycielowi grupy. I czynią to w szczególny sposób, prezentując swoje przeboje w symfonicznych aranżacjach. Tego poważnego zadania podejmuje się aranżer i dyrygent Orkiestry Symfoników Gdańskich, Andrzej Szczypiorski.

Na płycie znajdują się m.in. takie hity, jak: "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Matura, Kwiaty we włosach", "10 w skali Beauforta" i wiele innych.

A o tym, jak powstawał album, opowiedzą w środę (28.10) w Muzycznej Jedynce – związany z zespołem od 1965 roku kopozytor, wokalista i perkusista - Jerzy Skrzypczyk oraz Andrzej Szczypiorski. Album objęty jest patronatem Radiowej Jedynki.

mat.promocyjne, tj 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Posłuchaj przeboju na 50-lecie Czerwonych Gitar

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2015 17:10
Autorem muzyki do utworu "Czerwona Gitara" jest wokalista i basista zespołu Arkadiusz Wiśniewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czerwone Gitary "Kwiaty we włosach 2015"

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2015 08:51
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w środę 29 lipca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń