Ania Dąbrowska - "Nieprawda"

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2015 08:30
Piosenki można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek 1 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Ania Dąbrowska
Ania DąbrowskaFoto: mat. promocyjne Sony Music Polska

Minęły trzy lata od ukazania się płyty "Bawię Się Świetnie", która – jak mówiła wokalistka – była przekroczeniem progu dorosłości, dojrzałości, również w sprawach artystycznych. Czego zatem możemy spodziewać się po nowych nagraniach Ani Dąbrowskiej?

13 listopada na półki sklepowe trafił specjalny, 7-calowy winyl Ani Dąbrowskiej zawierający jej nowy utwór "Nieprawda". To zwiastun nowego krążka artystki, którego premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2016 r.

Za produkcję utworu odpowiedzialna jest sama Dąbrowska oraz producent Olek "CzarnyHiFi" Kowalski. Kooperacja dość zaskakująca, jako, że "CzarnyHiFi" znany jest z kolaboracji z artystami ze środowiska hip-hopowego, takimi jak: Pezet/Małolat, Sokół i Marysia Starosta, Iza Lach, Fisz czy KęKę.

- Nie chcę stać w miejscu. Chcę zgłębiać inne rejony muzyczne, pracować z ludźmi, którzy mają zupełnie inne spojrzenie na muzykę, a przede wszystkim wpuścić trochę świeżego powietrza w moje piosenki - komentuje wokalistka i zamyka się w studiu, aby kontynuować pracę nad nowym materiałem.

(mat. promocyjne Sony Music Polska/asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kobiety metamuzyczne pokazują, jak można żyć pięknie i z pasją

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2014 15:49
- To kobiety różnych pokoleń wykonujące różne gatunki muzyczne, ale również osoby, które muzyką żyją, chociaż jej nie wykonują - mówi Artur Cieślar o bohaterkach swojej książki "Kobieta metamuzyczna". To zbiór opowieści nie tylko o muzyce, ale i kobiecej duszy.
rozwiń zwiń