Kylie Minogue "Only you"

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 08:30
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w środę 16 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Fragment okładki płyty Kylie Christmas
Fragment okładki płyty "Kylie Christmas"Foto: mat. promocyjne

Piosenka dnia Jedynki pochodzi z pierwszego w karierze albumu świątecznego tej autralijskiej wokalistki.   Płyta nosi tytuł "Kylie Christmas" i pojawili się na niej wyjątkowi goście – między innymi Iggy Pop.

Mało tego - w świątecznym klasyku "Santa Claus Is Coming To Town” wykorzystano głos wielkiej legendy muzyki, Franka Sinatry. W zestawie poza doskonale znanymi, bożonarodzeniowymi utworami, są trzy nowe piosenki – "White December", "Christmas Isn't Christmas 'Til You Get Here" oraz "Every Day's Like Christmas.

Stylistycznie płyta "Kylie Christmas" rozciąga się od powolnego disco do uduchowionych, podniosłych kompozycji, typowych dla czasu Bożego Narodzenia. 

mat. promocyjne, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Michael Bublé - The More You Give (The More You'll Have)

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2015 08:30
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 14 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń