Phoenix feat. Bill Murray "Alone On Christmas Day"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2015 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki we wtorek 22 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Phoenix feat. Bill Murray Alone On Christmas Day
Foto: mat.promocyjne

Francuski zespół Phoenix połączył siły ze słynnym amerykańskim aktorem Billem Murrayem oraz paroma innymi artystami, w szczytnym celu. Artyści nagrali przeróbkę bożonarodzeniowej piosenki, zaś dochód z jej sprzedaży trafi na konto pomagającej dzieciom, działającej pod auspicjami ONZ, organizacji UNICEF.

Francuscy muzycy wraz z aktorem przygotowali cover "Alone On Christmas Day". Utwór oryginalnie pochodzi z repertuaru Beach Boys i powstał w 1979 roku, lecz nigdy wcześniej nie został opublikowany.

Nowa wersja powstała na potrzeby produkcji "Very Murray Christmas". Całość wyreżyserowała Sofia Coppola, "Very Murray Christmas" nawiązuje do klasycznych rewii telewizyjnych. Głównym bohaterem jest Bill Murray, gospodarz show. Martwi się, że zaproszeni przez niego goście programu nie dotrą z powodu śnieżycy w Nowym Jorku. Na szczęście tak się nie stanie i w show pojawią się m.in.: George Clooney, Chris Rock, Miley Cyrus, Jason Schwartzman, Jenny Lewis oraz zespół Phoenix.

mat.promocyjne, tj

Zobacz więcej na temat: Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kylie Minogue "Only you"

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 08:30
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w środę 16 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń