X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gabriela Gąsior, Kuba Badach & Holy Noiz "Święte Dziecię"

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2015 08:30
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w czwartek 24 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Gabriela Gąsior i Holy Noiz
Gabriela Gąsior i Holy Noiz Foto: mat.prasowe/gabrielagasior.pl

- To bardzo optymistyczna piosenka świąteczna, która w radosny sposób opowiada o Bożym Narodzeniu - tak o utworze "Święte Dziecię" mówi Kuba Badach. Wokalista i kompozytor pierwszą płytę z kolędami "Gwiazdkowe cuda" nagrał w wieku 12 lat. W 2011 i 2012 roku otrzymał statuetkę Fryderyka jako wokalista roku.

Holy Noiz to projekt, który powstał w 2007 roku z inicjatywy Gabrieli Gąsior, jej męża Wojciecha, basisty oraz jej brata Rafała Rudawskiego, pianisty. Drogi muzyków splotły się w 2002 roku w Przemyskim Chórze Gospel. Gospel stał się ich wspólną pasją. Koncertowali, w Niemczech i Danii. 

Wspólna twórczość Gabrieli i Holy Noiz to głównie kompozycje artystki, aranżowane przez jej męża. Teksty w języku polskim i angielskim inspirowane są Ewangelią. Każdy z utworów jest historią związaną z życiem artystki, z jej doświadczeniami, odkrywaniem Boga i życia z Nim. Treść stanowi podstawę dla muzyki, która oscyluje wokół takich gatunków muzycznych jak gospel, soul, jazz, r’n’b, muzyka latynoamerykańska, reggae, rock, a także pop.

Gabriela Gąsior i Holy Noiz mają na swoim koncie dwie płyty. Pierwsza z nich "Bez Ciebie nie ma mnie", wydana w 2014 roku to album autorski. Druga, pochodząca z 2015 roku "Narodził się Jedyny Król" to album świąteczny zawierający obok kompozycji własnych, popularne polskie kolędy i pastorałki w niecodziennych aranżacjach. Na tej płycie można znaleźć Piosenkę Dnia Jedynki "Święte Dziecię".

gabrielagasior.pl/gs

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak