Dawid Podsiadło "W dobrą stronę"

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w czwartek 7 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Dawid Podsiadło
Dawid PodsiadłoFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

W tym tygodniu przypominamy państwu najlepsze naszym zdaniem piosenki dnia Jedynki ubiegłego roku. Wyboru dokonali dziennikarze redakcji muzycznej i można powiedzieć, że to nasze Jedynkowe "The Best Of" jeśli chodzi o piosenki dnia minionego roku ;).

W 2015 roku zaprezentowaliśmy państwu blisko 250 nowości, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wierzymy, że rozpoczęty 2016 również dostarczy nam wielu wspaniałych doznań i wrażeń muzycznych.

Dziś przypominamy utwór promujący ostatnią płytę Dawida Podsiadły "Annoyance And Disappointed". Podobnie jak debiut młodego wokalisty, drugi album również zebrał świetne recenzje, zarówno miłośników melodyjnego popu, jak i sympatyków muzycznej alternatywy. Warto dodać, że już w dniu premiery krążek zyskał status platynowej płyty.

Współtwórcami "Annoyance And Disappointed" – oprócz samego Podsiadły - są Olek Świerkot, Karolina Kozak i Bogdan Kondracki.

"W Dobrą Stronę" po raz pierwszy pojawiło się w Jedynce pod koniec września 2015 r. i od tej chwili niezmiennie cieszy się sympatią naszych słuchaczy.

mat.promocyjne, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dawid Podsiadło: trzeci solowy krok będzie inny

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 18:52
- Wątpię, by udało mi się zrezygnować z tego, co bardzo lubię teraz, ale pozwolę sobie na większą swobodę, dam sobie więcej czasu - mówił w Jedynce wokalista, związany z grupą Curly Heads.
rozwiń zwiń