Weronika Korthals "Moknę"

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2016 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w piątek 8 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Weronika Korthals
Weronika KorthalsFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W tym tygodniu przypominamy państwu najlepsze naszym zdaniem Piosenki dnia Jedynki minionego roku. Wyboru dokonali dziennikarze Redakcji Muzycznej i można powiedzieć, że to nasze Jedynkowe the best of.

W 2015 roku zaprezentowaliśmy państwu blisko 250 nowości, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wierzymy, że rozpoczęty 2016 również dostarczy nam wielu wspaniałych doznań i wrażeń muzycznych.

Piątkowa piosenka to utwór Weroniki Korthals promujący trzecią płytę wokalistki. Okazuje się, że o samotności, smutku i tęsknocie można śpiewać z energią i niesłabnącą pasją. – Choć nie czuję się w tej chwili samotna i mam to szczęście, że moi najbliżsi są jednocześnie moimi współpracownikami, to wiem czym jest samotność i z całym zaangażowaniem chciałam oddać to uczucie w utworze "Moknę" – mówi Weronika Korthals.

Piosenkę prezentowaliśmy dla państwa na początku maja ubiegłego roku.

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak