Birdy "Keeping Your Head Up"

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2016 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 11 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Birdy
BirdyFoto: Warner Music Poland

"Keeping Your Head Up" to noworoczna niespodzianka, jaką Birdy zgotowała swoim fanom. Utwór zapowiada nowy album niespełna 20-letniej, jednej z najbardziej utalentowanych brytyjskich piosenkarek.Oficjalnie utwór ukazał się 1 stycznia 2016 roku. Za jej brzmienie odpowiada sama Birdy oraz słynny producent Steve Mac (m.in. James Blunt, Shakira, One Direction, Jess Glynne).

- Mam nadzieję, że ta piosenka będzie dla wielu inspirująca, że dzięki niej ludzie będą się czuli mocniejsi i podniesieni na duchu. Chodzi w niej o to, aby znajdować zawsze to jasne światełko, gdy wokół panuje ciemność, żeby zawsze mieć siłę, aby pokonywać trudności w chwilach, w których czujemy się całkowicie zagubieni - mówiła o singlu Birdy. Wokalistka przebywa obecnie w studiu, gdzie kończy prace nad trzecią, niezatytułowaną jeszcze płytą. Premiera albumu ma nastąpić późną wiosną 2016 roku.

Przypomnijmy, że dwie studyjne płyty Birdy okazały się wielkimi sukcesami. Wielokrotnie pokryły się złotem i platyną. Angielka była nominowana do Grammy za nagrany z Mumford And Sons utwór Learn Me Right, uzyskała także nominację do BRIT Awards dla najlepszej debiutantki. Na koncie ma dwie nagrody Echo, niemieckie odpowiedniki Grammy.

(źródło: Warner Music Poland/ag)

Zobacz więcej na temat: Birdy Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

The Corrs "Bring On The Night"

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2015 08:10
Długo kazali na siebie czekać, bo aż 10 lat! Przez ten czas głośno było o The Corrs raczej z powodu rozmaitych niesnasek wewnątrz grupy, ewentualnie plotkach o rozpadzie formacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawid Podsiadło "W dobrą stronę"

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w czwartek 7 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń