Janusz Radek & The Ants "Manekin Start"

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w środę 13 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Fragment okładki najnowszej płyty Janusza Radka zatytułowanej Popołudniowe przejażdżki
Fragment okładki najnowszej płyty Janusza Radka zatytułowanej "Popołudniowe przejażdżki"Foto: mat.promocyjne/magicrecords.pl

Dzisiejsza "Piosenka dnia Jedynki" to kolejna propozycja ze znanej już Państwu płyty Janusza Radka zatytułowanej "Popołudniowe przejażdżki".

Miesiące rozmów i pracy Janusza z producentem - Leszkiem Biolikiem - doprowadziły do takiego kształtu tego wydawnictwa. Rozmawiali o stylu, który nie jest związany tylko z czasem lub określoną grupą odbiorców, ale jakością brzmienia, melodyką i kompozycją. Mówili o charakterze w muzyce, który często jest ukryty w detalach nadających lekkości tym utworom.

Tak powstał album, na którym artysta udowadnia, że oprócz tego, że jest świetnym wokalistą, potrafi także pisać piękne piosenki. Przez lata przyzwyczaił nas do wielkiego repertuaru i teatralnych interpretacji, tym razem jednak zaprasza nas do zupełnie innego świata. O swoich muzycznych podróżach Janusz Radek opowie w środowej (13.01) "Muzycznej Jedynce".  

magicrecords.pl/gs

 

Czytaj także

Janusz Radek i publiczność - trwałe uzależnienie

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2015 18:10
- Jestem przedstawicielem Słowian, którzy wierzą jeszcze w Światowida, więc twarzy mam co najmniej cztery. Ale moja relacja z publicznością jest stała - mówi z uśmiechem Janusz Radek, który wydał nową, zaskakującą płytę.
rozwiń zwiń