ZAZ "Si jamais j’oublie"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2016 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w piątek 15 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Fragment okładki singla Si jamais joublie ZAZ
Fragment okładki singla "Si jamais j’oublie" ZAZFoto: mat. promocyjne

Piatkowa Piosenka dnia Jedynki to premierowy utwór "Si jamais j'oublie", który promuje nowy album znakomitej wokalistki.

ZAZ zakończyła niezwykle udaną światową trasę koncertową, która zaprowadziła ją na pięć kontynentów. Ten etap wielka gwiazda francuskiej piosenki podsumowuje koncertowym wydawnictwem Sur La Route, które ukaże się w Polsce 26 lutego 2016 roku.

Materiał jest nie tylko podsumowaniem pełnego sukcesów etapu w karierze ZAZ, lecz również jej podziękowaniem dla fanów za to, jak wspaniale przyjmowali ją na koncertach. A tych było na tournée 93. Artystka odwiedziła między innymi Chile, Brazylię, Kanadę, Niemcy, wszędzie będąc przyjmowaną niezwykle entuzjastycznie.

Na DVD i Blu-rayu Sur La Route znajdziemy trwający 108 minut film, który opowiada o światowej trasie koncertowej Francuzki. Z kolei płyta audio, to wybór największych przebojów ZAZ oraz interpretacje klasyków piosenki.

Znalazły się na niej tak lubiane przez fanów kompozycje jak "Je veux", "La fée", "Eblouie par la nuit", "On ira", czy "Si".


(mat. promocyjne Warner Music Poland/asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak