Kasia Popowska "Graj"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 08:30
Piosenka Dnia Jedynki to kolejna propozycja wykonawczyni, której bliski jest szlachetny pop z dużą dawką przebojowości.
Kasia Popowska
Kasia PopowskaFoto: Universal Music Polska

"Graj" jest utworem bardzo osobistym. "Fragmenty piosenki powstały najpierw na kartkach mojego pamiętnika – zdradziła Kasia - i nigdy nie chciałam dzielić się tymi myślami z kimkolwiek - ckliwe piosenki są przecież niemodne....".

"Nasze czasy narzucają nam ideały – dodaje wokalistka -wywołując jednocześnie nienawiść do nas samych. Balansujesz wtedy pomiędzy tym, czy słuchać siebie, czy innych, mieć czy być, żyć czy dać sobie spokój... Chciałabym, aby wszyscy, którzy zwątpili, wsłuchali się przede wszystkim w siebie, nie poddawali się i "grali" dalej.

Album, na którym znalazł się ten utwór, zatytułowany jest "Tlen, Kolor i Maj" i jest ostatnim wydaniem debiutanckich utworów Kasi przed ukazaniem się zupełnie nowej płyty.


(mat. promocyjne Universal Music Polska/asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kasia Popowska nie stawia sobie muzycznych granic

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2014 19:36
- Nigdy nie chciałabym mieć poczucia, że rozwinęłam się na tyle, by nic więcej nie robić. Byłaby to moja osobista porażka - mówiła Kasia Popowska w "Muzycznej Jedynce". Co zatem oznacza dla niej sukces?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Popowska: z każdym koncertem nabieram swobody

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 15:42
- Im bardziej jesteśmy sobą na scenie, tym lepiej publiczność się bawi - mówi w radiowej Jedynce młoda wokalistka, gitarzystka i autorka tekstów.
rozwiń zwiń