"The Lucky Ones"

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 09:45
"The Lucky Ones" to 11 utworów, które pokochają wszyscy fani zespołu. W mediach społecznościowych Pentatonix podzielili się dobrą nowiną: "Nasza nowa płyta z oryginalnymi utworami wreszcie się pojawiła! Wiemy, że wielu z was czekało na ten album i mamy nadzieję, że słuchając poczujecie całą miłość, którą włożyliśmy w jego tworzenie".

Pentatonix podczas swojej kariery zdobyli trzykrotnie nagrodę Grammy i sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie. Kanał grupy na Youtubie ma ponad 18 milionów subskrypcji i 4,5 miliarda odsłon.

Ich pierwszy album ma status złotej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Dodatkowo dziewięć albumów trafiło do pierwszej dziesiątki tej listy (w tym dwa albumy na #1 miejscu) oraz zdobyło status platynowej lub złotej płyty.

W tym roku ukazała się EPka Pentatonix z ich aranżacjami piosenek takich jak: "Blinding Lights" (The Weeknd), "when the party's over" (Billie Eilish), "Break My Heart" (Dua Lipa) oraz "Dreams" (The Cranberries).

Pod koniec 2019 roku ukazała się świąteczna kompilacja zespołu "The Best of Pentatonix Christmas" i znalazły się na niej kolaboracje z takimi artystami jak:  Kelly Clarkson, Maren Morris, Jennifer Hudson, Tori Kelly, Jazmine Sullivan, czy Whitney Houston oraz hity "Hallelujah" i "Mary Did You Know?".

Lista utworów na płycie:
1.      Happy Now
2.      Love Me When I Don't
3.      Coffee In Bed
4.      Be My Eyes
5.      A Little Space
6.      Side
7.      Bored
8.      Exit Signs
9.      Never Gonna Cry Again
10.    Its Different Now
11.    The Lucky Ones

Mat.promocyjne