"Surrounded By Time"

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 12:45
Album Toma Jonesa "Surrounded By Time" - wyprodukowany przez Ethana Johnsa i Marka Woodwarda - wyznacza nowe terytorium dźwiękowych krajobrazów, wyjątkowej muzykalności i wokalnego przekazu. Artysta prezentuje różnorodny zestaw piosenek o osobistym znaczeniu. "Surrounded By Time" to niezwykle ważny krok w długiej, pełnej niespodzianek i niezaprzeczalnie imponującej karierze Toma Jonesa.
Okładka płyty Surrounded By Time
Okładka płyty "Surrounded By Time"Foto: mat. promocyjne

Tom Jones w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat nieustannie próbował nowych rzeczy, nie tracąc jednocześnie z oczu tego, co najważniejsze - muzyki.

Tom Jones, właśc. sir Thomas Jones Woodward (ur. 7 czerwca 1940 w Pontypridd) - walijski piosenkarz, gitarzysta, prezenter telewizyjny i aktor. Od roku 2006 sir Thomas - Knight Bachelor.

Jego popularność wyznaczają niezliczone ilości przebytych tras koncertowych w Europie, USA i na świecie oraz wielka liczba nagród i wyróżnień.

Przez fanów podziwiany za śpiew, improwizację, wspaniały kontakt z publicznością, sceniczną charyzmę i energię. Wielu krytyków muzycznych określa go mianem ikony popkultury na miarę Elvisa Presleya, czy Michaela Jacksona.

Uznawany jest za jedną z największych gwiazd muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku.

Wylansował kilkanaście przebojów, które na stałe weszły do historii światowej muzyki rozrywkowej, m.in. "She's A Lady", "It's Not Unusual", "Delilah", "The Green", "Green Grass of Home" czy "Sex Bomb".