Łukasz Zagrobelny "Ja tu zostaję"

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 17:30
Piosenkę będzie można usłyszeć we wtorek na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8.12, "Czterech porach roku" ok. godz. 11.20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.15 i "Popołudniu z Jedynką" o godz. 17.05.
Łukasz Zagrobelny uważa, że w świątecznym hicie muszą być dzwoneczki
Łukasz Zagrobelny uważa, że w świątecznym hicie muszą być dzwoneczkiFoto: materiały prasowe/ P. Porębski

"Ja tu zostaję" to najnowszy singiel, który promuje trzeci album wokalisty.

Muzykę do utworu skomponował producent krążka Bogdan Kondracki wraz z Karoliną Kozak, która również napisała tekst.

"Zrobiłem sobie trzyletnią przerwę między albumami, w tym czasie pojawiły się nowe inspiracje muzyczne - o pracach nad płytą opowiada Łukasz Zagrobelny - W naturalny sposób sięgnąłem do rzeczy, na których się wychowałem, do lat 70, 80, zafascynowały mnie stare brzmienia. Ogromną rolę w powstawaniu płyty odegrali Bogdan Kondracki i Karolina Kozak, którzy oprócz opieki produkcyjnej byli absolutnie dobrymi duchami tego projektu. Nagrałem więc album, na którym puszczam oko w kierunku lekkiego old schoolu i retro. To wszystko doprawione jest świeżymi brzmieniami, odważnymi aranżacjami i po prostu świetną zabawą w muzykę. Nowym singlem uchylam lekko drzwi do tego, co będzie można usłyszeć na mojej nowej płycie. Nie przypuszczałem, że tak świetnie będę się czuć w tej nowej dla mnie stylistyce i mogę śmiało powiedzieć: Ja tu zostaję! I to zostaję na dłużej." 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Hania Stach "Bez Ciebie"

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2012 17:47
Piosenkę będzie można usłyszeć w czwartek na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8.12, "Czterech porach roku" ok. godz. 11.20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.15 i "Popołudniu z Jedynką" o godz. 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Boy "Waitress"

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2012 15:30
Piosenkę będzie można usłyszeć na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8.12, "Czterech porach roku" ok. godz. 11.20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.15 i "Popołudniu z Jedynką" o godz. 17.05.
rozwiń zwiń