X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

MARINA AND THE DIAMONDS "Valley Of The Dolls"

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2012 15:00
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 15:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
MARINA AND THE DIAMONDS
MARINA AND THE DIAMONDS

Nasza dzisiejsza piosenka dnia znalazła się na drugim albumie Mariny Lambrini Diamandis - walijskiej piosenkarki greckiego pochodzenia, kompozytorki i autorki tekstów. – Cała płyta to oda do dysfunkcyjnej miłości – wyjaśnia artystka. - Oparłam ją na postaciach znanych z romansów, filmowych i teatralnych. Album to moja odpowiedź na odrzucenie. To bardzo szczery materiał. Krążek ukazał się 27 kwietnia br. nakładem wytwórni Atlantic - nosi tytuł "Electra Heart".

Ojciec Mariny jest Grekiem, matka Walijką. Rodzice poznali się na uniwersytecie w Newcastle i rozstali się, gdy była jeszcze małą dziewczynką.  Karierę muzyczną rozpoczęła w Londynie, gdzie nadal mieszka. Przeniosła się tam po ukończeniu liceum w Grecji.

Jej styl muzyczny obejmuje nie tylko klawiszowo-akompaniowane ballady, ale także szybkie utwory. Duże znaczenie dla jej twórczości mają tacy muzycy jak m.in. Blondie, Patti Smith, Tom Waits, Nirvana, PJ Harvey, Kate Bush, Dolly Parton czy Madonna.

Przypomnijmy, że w ramach promocji krążka, Marina and the Diamonds wystąpi 19 września br. na Stadionie Narodowym w Warszawie jako support grupy Coldplay.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak