Ania Szarmach "Z tobą"

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2012 17:05
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Lecie z Radiem" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
Anna Szarmach
Anna SzarmachFoto: Lament/wikimedia

Piątkowa Piosenka Dnia Jedynki to pierwszy singiel zwiastujący nową płytę „POZYTYWka” Ani Szarmach. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Współpracowała m.in. z : Edytą Górniak, Natalią Kukulską, Ewą Bem, Polucjantami, Sistars, Sokół&Pono, Kayah a także Rafałem Olbińskim (światowej sławy plakacista). Płytowy debiut Ani z 2006 roku był nominowany do Fryderyka iraz Super Jedynki.
-    Wielokrotnie nagradzana przez puliczność na krajowych Festiwalach m in. Top Trendy, KFPP Opole.
-    Akustyczny, nagrany w całości "na żywo" przez najlepszych polskich muzyków sceny popowej i jazzowej  Album „Inna” został wyróżniony nominowany do  "Fryderyka" w 2010 roku
    Nowy Album „POZYTYWka” brzmieniowo i stylistycznie nawiązuje do takich artystów jak John Mayer czy Lenny Kravitz. Za mastering całego materiału odpowiedzialny jest Richard Dodd, światowej klasy realizator dźwiękowy, który w swoim bogatym dorobku pięciokrotnie realizował albumy nagrodzone Grammy. Na płycie, oprócz fantastycznych muzyków towarzyszących Ani od lat gościnnie pojawiła się  Anna Maria Jopek i chór Sound' n Grace.

Wydawnictwo promuje singiel "Z Tobą", o którym artystka mówi: „To idealny utwór, w momencie, gdy wsiadasz do auta i przepełniony życiem podążasz przed siebie...”."Z Tobą" to najprostsze marzenie o tym by ktoś był obok ciebie. Ktoś, kto myśli podobnie i w tym samym czasie w marzeniach łączy się wasz wspólny świat pragnienia poznania. To piosenka o pewności jaką się ma, kiedy niezachwiana jest wiara w to, że ktoś czeka właśnie na ciebie. To piosenka o tym, że to co najpiękniejsze jest czasem na wyciągnięcie ręki.