Kielich i Ania Rusowicz "Choć Rozum Śpi"

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2012 17:15
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Lecie z Radiem" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
Krzysztof Kielich Kieliszkiewicz
Krzysztof "Kielich” Kieliszkiewicz Foto: Fot.: Fragment okładki albumu "Dziecko szczęścia"

Poniedziałkowa Piosenka dnia Jedynki to drugi singiel z płyty "Dziecko Szczęścia" Kielicha. Kielich ,znany głównie jako basista grupy Lady Pank,  postanowił zrobić coś na własną rękę i z drugoplanowej roli przeistoczył się w lidera zespołu, wokalistę i kompozytora. 17 kwietnia do polskich sklepów trafiła jego debiutancka płyta "Dziecko szczęścia".

Płyta utrzymana jest w klimacie alternatywnego popu. Artyście podczas etapu tworzenia zależało na tym, by dzięki poruszającym tekstom i melodyjności, słuchacz chciał powracać do albumu wielokrotnie. W roli wokalistów, oprócz kompozytora, wystąpili: Ania Dąbrowska, Kasia Stankiewicz, John Porter, Ania Rusowicz, Luiza Staniec, Łukasz Lach i Marcin Rozynek.
O swoim projekcie mówi : To moje dźwięki, ale te smaczki i niuanse, które wnoszą tak znakomici wokaliści, ich interpretacja - zapierają dech w piersi. To moment uniesienia, którego nie da się z niczym porównać  .

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak