Loka "Widziałem Ciebie"

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
Zespół Loka
Zespół LokaFoto: www.facebook.com/zespolloka

Po olbrzymim sukcesie debiutanckiego singla ”Prawdziwe powietrze” zespół Loka prezentuje swoje kolejne nagranie. Wtorkowa Piosenka dnia Jedynki – to najnowsza propozycja zespołu.

- Praca nad naszą muzyką daje nam wiele radości, więc po raz kolejny postanowiliśmy się nią podzielić ze słuchaczami – przyznają muzycy grupy Loka. - Nasz nowy utwór to pogodna, optymistyczna i bardzo pozytywna propozycja. Mamy świadomość tego, że nasza poprzednia piosenka stała się dużym przebojem i wiemy, że mamy wysoko ustawioną poprzeczkę, dlatego będziemy bardzo zadowoleni, jeśli nasz nowy utwór spodoba się słuchaczom co najmniej tak, jak podobało się "Prawdziwe powietrze".
Słowa do nowej piosenki podobnie jak w przypadku pierwszego singla napisał Grzegorz Porowski, muzykę skomponował Kamil Mikuła.
"Widziałem Ciebie" będzie jednym z utworów, jakie trafią na debiutancki album zespołu, nad którym muzycy aktualnie pracują. Krążek będzie miał swoją premierę późną jesienią tego roku.

Zobacz więcej na temat: Piosenka dnia Jedynki loki