Ania Wyszkoni "Zapytaj mnie o to kochany”

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 17:29
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
Ania Wyszkoni Zapytaj mnie o to kochany
Foto: www.facebook.com/aniawyszkoni

Środowa Piosenka Dnia Jedynki pochodzi z najnowszego albumu wokalistki. Drugi, studyjny album Ani Wyszkoni jest zatytułowany "Życie jest w porządku" i pojawi się na rynku w listopadzie tego roku, po nieco ponad 3 latach od solowego debiutu.

Do pracy przy swojej płycie Ania zaprosiła m.in. producenta Bogdana Kondrackiego, który odpowiadał za większość pomysłów muzycznych na pierwszej płycie artystki. Singiel promujący płytę "Życie jest w porządku", czyli piosenkę "Zapytaj mnie o to kochany", skomponował Marek Jackowski, do słów Kory. Utwór ten, jak i cały nowy album to konsekwentna kontynuacja dojrzałego, kobiecego wizerunku Ani.

TU znajdziesz poprzednie Piosenki Dnia Jedynki

ANIA WYSZKONI to jedna z najbardziej lubianych osobowości polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie wiele przebojów, nagród i wyróżnień, m.in. sześć Złotych i Platynowych Płyt. W ubiegłym roku obchodziła 15-lecie działalności artystycznej. W 2009 roku Ania wydała swój pierwszy solowy album pt. "Pan i Pani", z którego pochodzą m.in. przeboje: "Czy ten pan i pani", "Z ciszą pośród czterech ścian" oraz nagrodzony Superjedynką za Przebój Roku 2011 "Wiem, że jesteś tam". Debiutancki solowy album Ani uzyskał status Platynowej Płyty!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak